Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsölhettem így?

Miért görcsölhettem így?

Figyelt kérdés

Ma (szombat) van az ovulációm napja, csütörtökön (2 napja) voltam együtt a párommal védekezés nélkül, az előtt pedig hétfőn. Éjjel elég erős, szúrós, mensi szerű görcseim voltak a méhemnél, emiatt forgolódtam. Ez a görcs utalhat a beágyazódásra/megtermékenyülésre, vagy valami hasonlót jelenthet? Mert tudtommal a beágyazódás majd csak 5-7 nap múlva történne meg.

Ovulációkor nem nagyon szokott semmilyen tünetem lenni, nagyritán mellfeszülés/petefészek szurkálás, de most éjjel a méhem szúrt,görcsölt erősen, ilyen még sosem volt velem, csak mensi előtt, de addig még van 2 hetem és szabályos a ciklusom mindig.

Valaki járt már hasonlóan együttlét után 1-2 nappal és baba lett esetleg belőle?

Nagyon várom a válaszokat



2022. máj. 28. 15:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Semmire nem utal!valószínű h csak a peteérést érzed.

Nekem ma lett erős az lh teszt és baromira fáj a hasam jobb oldal. Valószínű ott van tüszőrepedésem.

2022. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak annyira meglep, mert sosem volt még ilyen....mondom max a petefészeknél..
2022. máj. 28. 16:20
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ég világon semmire nem utal!! Legyen már eszünk felnőtt nő létünkre!

2 hét mulva tesztelj,ha nem jön meg!

2022. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a hajnalban ébredtem arra, hogy erősen görcsöl fáj az alhasam, a méhem, sosem volt ilyen nekem. Neked ilyen szokott lenni a menzesz ed előtt? :O
2022. máj. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az az egy biztos, ha más nem is, hogy peteérés környékén semmilyen fájdalom és görcs nem megtermékenyülés, nopláne beágyazódás miatt van, akkor sem, ha még sosem volt ilyen előtte. Ettől még lehet majd sikeres lesz ez a hónap, de ahhoz ennek a kellemetlen tünetnek semmi köze nem lesz az ég egy adta világon.
2022. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Rendben értem, akkor nem emiatt volt ez.

4-es igen nekem is így volt, menzeszkor szokott jelentkezni

2022. máj. 28. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt tudtad hogy beágyazódás a megtermékenyítés után 5-7 nappal van? És mire találkozik a két sejt az se 3 másodperc alatt történik.
2022. máj. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, tudtam, ha elolvastad a kérdésem, láthatod, hogy bele is írtam 😁
2022. máj. 29. 02:05
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor hogy kérdezhetsz ilyen butaságot?!🤷🏽‍♀️😄
2022. máj. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos ami biztos megkérdeztem, hátha valakivel volt hasonlo es tud tanácsot adni, mert hallottam mar olyanról, hogy valaki megérezte a megtermékenyítést és igaza volt…
2022. máj. 29. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!