Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor teszten mindig van...

Predictor teszten mindig van száradás vagy halvany csik?

Figyelt kérdés
3at csináltam de mindegyiken van halványan mások csik (?)mesim meg 4 napom van
2022. máj. 29. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem az első pozitív tesztem ilyen volt predictor earlynél én nem számoltam, mert pcos miatt nem volt rendes mensim csak a 26. napi progreszteron szint mérés után beleesett a I trimester tartományba és gondoltam csinálok egyet és pozitív lett. Ez du-i vizeletből.

[link]


Majd másnap megismételtem szintén délután


[link]


Ezek szinte azonnal pozitívak lettek. Szóval megbízható a Predictor 😊


Azóta 19 hetes terhes vagyok.

2022. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
51-es vagyok annyi kimaradt, hogy a letelt idő után már csak száradási csík, ha az elején nehatív volt. :( De kívánom, hogy mihamarabb babásodj 😊
2022. máj. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 A kérdező kommentje:

Uh de jó gratulálok

Milyen nagy öröm lehetett a vérvétel után 🤗🤗én is holnap megyek hormonra kíváncsi leszek

2022. máj. 30. 17:09
 54/84 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm szépen!😊 Hát nagy öröm volt főleg, hogy a doki azt mondta, hogy legkorábban 1 év múlva eshetek természetes úton teherbe. Nekem 3 hónap alatt sikerült. Én hormonálisan rendben voltam egyedüli problémát az inzulin rezisztencia okozta ezt cukorterhelésnél tudnak csinálni, de ahogy elkezdtem diétázni tornázni sikerült 😊 Ha esetleg találnak valamit ne keseredj el, ha nem nézz szembe vele és próbálj picit lazítani, már mint itt tesztelés kapcsán is mondom. Én is rengeteg tesztet csináltam 2 hónap alatt aztán rájöttem, hogy csak magamat idegesítem majd ha tüneteim lesznek. Mondjuk nem voltak csak aznap mikor teszteltem iszonyat fájt a hasam erős húzó jellegű volt nem tudtam kiegyenesedni, de azt gondoltam tuti megfog jönni aztán mégsem 😊
2022. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:

Most nekem is így van húzó nyilasok görcsölget a hasam .

Meg annyi hogy nekem ez a 2. Vervetelem volt egy 14.napon meg most 21.nap és fsh,lh,prolaktin,ösztradiol,progeszteron, néznek ez így kell?én azt hittem simán csak progit fognak nézni

2022. máj. 30. 17:25
 56/84 A kérdező kommentje:
Én se csinálok több tesztet mai is negatív lett .Még annyit érzek hogy a cicim iszonyat fáj
2022. máj. 30. 17:27
 57/84 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mensim 1-3 napja közt nézték(megjött sikeresen 32 napra) az összeshormont, de tényleg az összeset + D vitamint. Majd mivel nem volt rendes mensim csak hébe-hóba (39-49-53 nap) így az orvos 26. napra tette a progreszteront bár én ezt magánban csináltam és kész vagyon volt, de mivel ciszták voltak a petefészkemben amik meg nem érett tüszők voltak és nagyon akartam kisbabát, de pont beütött a fenti probléma, így bevállaltam+ még 3 pontos cukorterhelés, inzulinnal. Nekem az inzulin rezisztencia okozta a meddőséget, menstruáció kimaradást. Szerintem az is jó amit nálad csináltak ennyiből csak kiderülne, ha a hormonjaiddal van baj illetve még a progreszteron eredményét meg kellene várni 😊
2022. máj. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 A kérdező kommentje:
Ja akkor ez csak jó hogy ennyi mindent néznek?holnap estére már többet tudok .De meg van az előző eredmény abból se értettem semmit mondjuk 🤔🤭
2022. máj. 30. 17:54
 59/84 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lenne orvossal beszélned, mit kellene megnézni a vérképem alapján.
2022. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 A kérdező kommentje:
Majd jövő hónap elején megyek hozzá ha minden eredmény meg van
2022. máj. 30. 17:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!