Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesegi tunet a...

Lehet terhesegi tunet a szexualis etvagy megszunese?

Figyelt kérdés
Csak annyi a tunetem, hogy nem kivanom a szexet. Este kilenckor mar az agyat lesem, hogy aluhassak, a melleim egy picit erzekenyek. Ossze vissza jar a menszeszem hol 28 hol 37 napra jon meg most a 37 napja hogy utoljara meg jott nem tudom mire gondoljak babara vagy arra, hogy megint meg akarodzik jonni. Mar a nyar eleje otta probalkozunk a babaval eredmenytelenul, talan most..! Szerintetek remenykedhetek?
2008. dec. 19. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam h terheség esetén sok nőnek megnő a szexuális étvágya!de sszerinteem egyénenként változó!a többi tüneted jó!szorítok h babás legyél!írj h mi lett!
2008. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pont ezek voltak a tüneteim amikor teherbe estem , úgyhogy szoritok neked.Én végig nem kivántam a sexet , szülés után meg pláne nem mostmár 6 hós a lányom és mostmár kezd visszaállni a sexuális életünk a régire- ha odajutunk.

Tesztelj és ird meg , hogy mi a helyzet!

2008. dec. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
negativat teszteltem es mar 41. nappnal tartok, mi van velem,????????????????
2008. dec. 23. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!