Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tévedhet-e a terheségi teszt?

Tévedhet-e a terheségi teszt?

Figyelt kérdés
Kb.1 hónapja hagytam abba a tabi szedését azért mert nem jött meg rendesen csak halványan és gondoltam ha abba hagyom akkor talán meg jön rendesen. De nem jött meg és csináltam tegnap egy tesztet és azt mutatta ki h terhes vagyok. És azt szeretném meg kérdezni, hogy lehetséges-e az, hogy téved a teszt? Mert a barátommal nem tudnánk megtartani és nem lenne szívem elvetetni. Segítsetek
2009. nov. 17. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen fajta tesztet csináltál?

Bár gyakorlatilag mindegy, mert szerintem a tesztek nem csalnak.

Miért nem védekeztetek máshogyan, ha nem szeretnétek babát?

2009. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a teszt pozitív lett akkor terhes vagy. Azt én se értem hogy ha nem akartok babát akkor miért nem védekeztek.

Kívánom hogy olyan döntést hozz amit később nem kell megbánnod.

2009. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Gabriel mert nem gondoltam volna h máris teherbe eshetek mert én úgy hallottam,hogy a tabi abbahagyása után is nyújt valamennyi ideig védettséget
2009. nov. 17. 13:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Gabriel a teszt neve
2009. nov. 17. 13:19
 5/10 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz babát miért hagytad abba a tabit, és miért nem használtatok gumit? Amugy gratulálni tudok csak, mert 100% hogy terhes vagy. tévesen pozitiv teszt nincsen. Csak negativ, kora időszakban. Szerintem menj dokihoz. ha nem akarjátok megtartani, nincs szived elvetetni akkor mi lesz a sorsa a babának? sok sikert a jó döntéshez.
2009. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért hagytam abba a tabi szedését mert nem jött meg rendesen ép hogy csak. Csütörtökön megyek dokihoz. Nem tudom mi legyen én úgy gondolom,hogy az lenne a legjobb ha elvetetném neki is meg nekem is de viszont akkor saját gyermekem ölném meg.Én még csak mindössze 20éves vagyok szerintem korai nekem még az anyaság meg nincs biztos hátterem.
2009. nov. 17. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:

14:15-ös vagyok. Ja, már értem. Hát igen, nehéz helyzetben vagy. Ha elveteted könnyen nem fogod túl tenni magad. Ha viszont bele vágsz, nehéz lesz h minden meglegyen. bár segitséged biztos lenne. sok erőt és dönts úgy hogy ne bánd meg.

egy 22 éves lány

2009. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok megszültet a döntés a babával kapcsolatban és meg marad. De viszont lenne még egy kérdésem. Amikor át mentem hozzá meg kérdeztem tőle h akarja e a babát ö azt mondta h igen de fél attól h nem tudnánk felnevelni pénzhiánya miatt ere én mondtam neki h hozzá le a cuccaim és ö behívót h ö nem tudja hol vannak a cuccaim de ez persze ürügy volt és elkezdte mondani h én nem is szeretem öt csak hitegetem és mondtam neki h nem mert h én nagyon szeretem és akkor ö azt mondta h tartsuk meg a babát. ezzel azt szeretném kérdezni h nem e erőltetem rá a dolgot? Mondjuk ö azt mondta h akarja meg aztán akivel találkozott mondta h ö apa lesz. Szerintetek erőltetem?
2009. nov. 21. 20:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem nem erőrtetted felnőt ember és a saját döntése volt. Szerintem nagyon is jól döntöttetek. Sok boldogságot a babához.
2009. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen
2009. nov. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!