Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csökken hónapról hónapra...

Miért csökken hónapról hónapra a progeszteron szintem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja 49nmol/L volt 21.napi vizsgálaton. Két hónapra rá 37 majd következő hónapban 35 most pedig csak 32. Eszerint van peteérés, terhesség viszont mégsem sikerül. Mi lehet az oka? Többi hormon rendben volt abban a ciklusban amikor 37 lett a progi. Azóta nem nézettem.

2022. máj. 29. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg nem volt hosszabb a ciklusod, amikor alacsonyabb volt a progeszteronod? Talán később lehetett azokban a hónapokban a peteérésed. Amúgy nekem is ugyanezen a skálán mozognak az értékeim: 31-32-34-40, a 32-es hónapban pozitív lett a tesztem, de végül megjött…
2022. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én sokkal alacsonyabb progeszteronnal is teherbe estem. Alapvetően nem csak a hormon szintje számít hanem a sejtek fogekonysaga a hormonra.

Kívánom hogy hamar jöjjön a bébi!<3

2022. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!