Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetem a kieget és van...

Elkezdhetem a kieget és van esély szép izmokra? (kép)

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne h van itt 2 kép és h kb. 5 hónapja edzek itthon és fejlődtem de nem igazán szépek az izmaim formája + kicsik:D de majd jövő hónaptól kondiba megyek és akkor akarok elkezdeni szedni vitaminokat tejsavót lehet már vagy kondival még fogok fejlődni és majd utánna?

és az izmaim ha nagyobbak is lennének majd formásodnak utánna??A képekhez nemkell a beszólás tudom h görcs vagyok de nemtok mit csinálni vele pls csak normális válaszokat!!!


[link]



[link]


2011. jún. 25. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Ameddig nincs meg a kellő izomtömeg addig persze, hogy nem olyan formájúnak látod az izmaidat amilyenek szeretnéd. Nyugi amikor majd feljön rád egy kis izomtömeg akkor formás lesz minden vélhetőleg.
2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz látszik hogy edzel,de kondi terem másabb

lesz ott azért jobban kitudod majd magad dolgozni.

Mellkasod kiemelkedő a többikhez képest.


A kérdésedre a válasz igen jobban fogsz ha oda figyelsz

az étkezésedre szeded a kiegészítőket.

Legfontosabb pedig hogy rendszeresen járjál edzeni.

Ne várj egyből isteni csodát de kemény munkával sok mindent el lehet érni.

2011. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!ment a pont!!!

Ja és még1 kérdés kiegészítőnek elég az edzés utánra tejsavó( 100% Whey Protein Professional) és dextróz?

mert még tápkiegre mellé nemigen van pénzem de mindig sokat eszek ha bírok csak ez nem mindig megy:S erre valami hasznos ötlet tipp?

2011. jún. 26. 00:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem így is teljesen okés vagy, nekem tetszik :)

Bár kicsit vékonyka tényleg. Mindegy, lényeg hogy hogyha elkezded, magad miatt csináld. Sok sikert, a többiek meg majd elmondják mi kell neked! :D

2011. jún. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó amit irtál, edzés utánra tejsavó+dextróz.
2011. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdő vagy... én csak annak javaslom a tápkieget aki valamilyen oknál fogva nem tud elég fehérjét bevinni. Neked csak ENNI kéne pluszba... azzal meg ne gyere nekem, hogy így is sokat eszel, mert hidd el lehet annál sokkal többet is enni. Eddz keményen, egyél rendesen és pihenj eleget! Sok sikert hozzá
2011. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom utolsó, de sokan vannak, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy minden nap fél-1 kiló csirkemellet megzabáljanak. A tejsavó+dextróz meg kifejezetten hasznos edzés után, mivel sokkal gyorsabban felszívódik mint a rendes kaja. Úgyhogy ártani nem árt neki...
2011. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem árt, én ezt egy szóval sem mondtam. És szerintem a "valamilyen oknál"-ba beletartozik a pénz is bár szerintem ez attól is függ ki mikor van jó helyen.
2011. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mer a tejsavó olcsóbb, mint a csirke?
2011. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vitamint szedjed az jó. Tejsavó elég edzés utánra bőven + dextróz ugye. Amúgy nyugi nem kell sietni idővel majd nagyobbak és formásabbak lesznek. 1-2 év egy optimális testalkat kemény edzéssel, 5 hónapnál tartasz, úgy hogy ne várj csodát. Sok sikert.
2011. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!