Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi rá az esély, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rá az esély, hogy egy átlagos 18 éves normális, nagyon szép lány egy éven keresztül nem kerül kapcsolatba senkivel?

Figyelt kérdés

A felvételin ismerkedtünk meg. Engem sajnos nem vettek fel, tudom a nevét, de amíg nem vagyunk közvetlen kapcsolatban nem szeretném facebookon még csak felvenni sem. Jobb ha megmarad a varázs.


Mennyi rá az esély, hogy jövőre szabad lesz és még mindig nyitott rám?


2011. aug. 28. 14:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Majd közvetlen a felvételi előtt felkeresem. Az érdekel, csak tényleg, hogy szinte azonnal lenyúlja valami műmájer, vagy még lehetek befutó?
2011. aug. 28. 14:50
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Közelít nullához az esélyed....

Mert egy normális lány nem vár 1 évet senkire. Lehet 1 év múlva is épp szabad lesz, de te sem kívánhatod hogy ne akarjon egy barátot ez alatt az 1 év alatt...

18 éves bakker.. Az ő testének is szex kell és az ő lelkének is kényeztetés kell...

2011. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
hol fog még titeket érdekelni a másik 1 év múlva...:'D
2011. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
egy év rövid idő, hamar elszalad, ha 5 évről lenne szó azt mondom esélytelen. engem érdekelni fog még (: és szerintem ez kölcsönös lesz. lehet, hogy várni fog rám, a fene tudja. nagyon bejöttünk egymásnak.
2011. aug. 28. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
kevés. a szép lányokat hamar beveszik.
2011. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
second-hand módon még visszabitorolhatom, ha esetleg egy nálam kevésbé dominánsabb nemtársam szedte össze.
2011. aug. 28. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, 1 év alatt el fogod felejteni. Mármint azt nem hogy milyen hatással volt rád, de akkor már nem fog annyira vonzani.

Legalábbis ha nem remeteként élsz hogy 0 másik lánnyal találkozz addig, akkor tuti neked is bejön a képbe másik csaj... Akkor is ha most úgy érzed hogy ő és csakis ő... Nekem ez a tapasztalatom. Sőt, nálam ez az idő kb 6 hónap volt legutóbb, nem is 1 év. Egyszerűen megláttam más lányok szépségét mert akiért oda voltam.. Hát őt hónapokig nem láttam...Elmúlt, szép volt kész...

2011. aug. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek azokkal a srácokkal, akik azt írták, hogy elfelejted. Ez az én tapasztalatom is. (És köszi annak, aki azt írta, hogy közelít a nullához, és nem azt, hogy nulla. :) ) Egyébkén tén ismerek olyan lányokat, akik egyedül voltak hosszabb ideig. Nem egy évig, de 10 hónapig pl. és ők nagyon csinosak és normálisak voltak. Én például pontosan 13 hónapja vagyok egyedül. Nem mondom, hogy én vagyok a világ legcsinosabb csajszija, de szerintem is csinos vagyok, és az eddigi barátaim szerint is. (De még modellválogatásokon a zsűri szerint is.) Ha tényleg tetszik neked, akkor szerintem nem érdemes várnod. Keresd meg személyesen akár, és beszélgessetek...vagy ilyesmi. Soxor vártam én is, hogy legyen valaki, aki egyszer csak odajön hozzám, és engem akar. (Hátterem szerint senki nem mondhatja, hogy nem próbálkoztam!) Szóval fel a fejjel, amíg van :D

És keresd meg azt a lányt! :)

18/L

2011. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen ismertem meg életem nagy szerelmét. 5 évet vártam rá, de nem lett belőle semmi, nem viszonozta. Azóta sem találtam hozzá fogható lányt...
2012. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na?:D
2012. júl. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!