Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? Sziasztok! Ma...

Ez mi lehet? Sziasztok! Ma vagyok a 8.dpon .Mindig pontosan 28 napra jön meg a menstruációm .Kistesóval próbálkozunk. Progeszteron exeltist kell szednem a ciklus 16.napjától,ezt szedem is.

Figyelt kérdés
Ma viszont pisilés után volt egy kis barna maszatolásom, ami nekem még menzesz előtt sem szokott lenni. Hasam az szurkál,feszítget,de nem a tipikus meg fog jönni érzéssel. Voltatok már hasonló helyzetben? A progeszteron okozhatja? Múlthónapban is szedtem akkor nem okozott ilyen problémát,ugyanúgy pontosan jött meg a menzeszem. Nem ismerem a gyógyszert ,lehet másnál is szokott ilyen előfordulni azért érdeklődöm.,nem rohannék feleslegesen orvoshoz.

2022. máj. 31. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha hüvelyben hazsnálod, akkor a tabletta felmarhatja a nyálkahártyát, ez kokzhat enyhe pecsételést (nagyon gyakori).

Ha szájon át szeded, akkor pedig vsz vagy nem hat megfelelően, vagy már a menstruáció előszele.

2022. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Szájon át szedem.Csak azt furcsállom hogy sose kezdődött így a menszeszem,mindig pontos volt.Még 6 napom van hátra,ezért gondoltam a progeszteronra,hogy ez okozhatja.
2022. máj. 31. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!