Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Premens miatt nincs peteérésem?

Premens miatt nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki? 2 hónapja szedem folyamatosan a Premenst, eddig peteérésem volt csak rendszertelen volt a ciklusom. Most úgy tűnik nem lesz peteérésem a hónapban, előzőben pedig túl korán repedt meg. Csak a Premens ami újat kezdtem szedni.

2022. máj. 25. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De már rendszeres a ciklusod?Azon segített legalább a Premens?

Szerintem próbáld ki hogy nem szeded és akkor van e peteérés és hogy reped meg a tüsző.Honnan tudod hogy hamarabb repedt?

2022. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is lett rendszeres most úgy tűnik csak jobban megkutyulta, legalábbis a peteérést biztosan. LH teszt szerint 11. napon repedt meg előző ciklusban, az nagyon korai valószínűleg érett petesejt sem volt. Most abbahagyom kíváncsi vagyok mi lesz. Nem tudom ha nem lesz peteérés mikor fog megjönni.
2022. máj. 25. 15:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Hagyd abba és meglátod mi lesz.Nem mindenkinek válik be ugyanaz.

Nem minden hónapban van peteérés amúgy sem és megjön ugyanúgy a vérzés attól.Nálad más a helyzet nyilván mert rendszertelen a ciklusod.

Kivárod mi lesz,más nincs.

2022. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes minden ilyen szabadon szedhető tabletta előtt orvossal is beszélni.

Nekem sokat javított a ciklusaimon.De nekem nagyon hosszúak voltak.Lehozta 40 nap alá valahova 32-38 közé.

Neked milyen ciklusaid voltak?

2022. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
29-33 naposak nagyjából szóval nem annyira vészes de jó lett volna ha rendben van. Úgy tűnik nekem nem válik be a Premens. A termékeny nyákom eltűnt mióta szedem.
2022. máj. 25. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:

A 29-33 az teljesen jó hossz,oké hogy nem 28 nap, de attól hogy 1-5 nappal hosszabb az átlagnál attól még bőven rendben van.

Valószínűleg tényleg ez zavart be neked.

2022. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Abbahagyom mert még mindig jobb egy összevissza ciklus peteéréssel mint anélkül :( Esetleg méhpempővel még megpróbálkozok.
2022. máj. 25. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
29-33 nap teljesen normális. Ezért kár volt szedni. Ha nincs gond többet árt, mint használ. Ez nem összevissza ciklus. Orvos mondta, hogy szedd erre? Én most nem kavarnám meg újabb felesleges csodaszerrel, de te tudod.
2022. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Infolicot próbáld ki.szerintem az jó cucc.
2022. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!