Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esély van arra,hogy...

Mennyi esély van arra,hogy terhes legyek? A párommal nagyon szeretnénk babát.

Figyelt kérdés
Nem védekeztünk viszont nem élvezett belém. Utoljára május 12.én jött meg és legközelebb június 6-8 körül kellene. A ciklusom általában 28nap. Nagyon örülnénk egy babának,de ez az aktus most így jött össze. Azt olvastam, hogy előváladéktól is lehet teherbe esni. (Az aktus előtt a párom nem ment el)Tudom,hogy nem sok rá az esély de azért megnyugtató lenne ha valaki olyan aki ért ehez a témához elmondaná,hogy mégis mennyi.

2022. jún. 1. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha rendszeresen szexeltek védekezés nélkül és 30 év alattiak vagytok, akkor kb. 30% körül van egy hónapban az esélye, azaz a statisztika szerint 3 ciklus alatt lesz egy átlag pár szülőjelölt. De már ebben benne van az is ugye, aki véletlenül, pedig csak egyszer, meg az is, aki egy évet vár rá. 35 éves kor alatt ez már 5, 40 alatt pedig 8 ciklus.

A megszakítás pearl indexe pedig 2 ha helyesen csinálják, gyakorlatilag meg harmincvalahány, ha jól emlékszem, mert nem szokták helyesen csinálni.

Ebből kiszámolhatod.

2022. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia! A volt férjemtől így estem teherbe (mondjuk szerintem csak béna volt, és nem vette ki időben 😅)

A jelenlegi párommal közel 2 évig megszakításos módszerrel voltunk együtt, nem történt semmi. Aztán eldöntöttünk, hogy babát szeretnénk, és az első hónapban összejött.

Szóval az esély megvan rá, de nagyon kevés, legközelebb ne vegye ki 🙂


Én 31 éves vagyok, ő 29.

2022. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha gyereket akartok miért maszatoltok. Nekem sikerült így teherbe esnem, de nem garancia hogy nektek is fog. Csináljátok rendesen
2022. jún. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egész hónapban egyszer voltatok együtt és nem is élvezett beléd pedig gyereket szeretnétek? Hááát… nem mondom hogy nincs esélye, de inkább ne éld bele magad.

Ajánlanám a gyakoribb együttlétet és a jó helyre történő ejakulációt.

2022. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ebből nem az jön le, hogy a párod is akarja azt a gyereket. Legfeljebb "nem bánja", ami azt jelenti, hogy élesben könnyen "azért nem hittem volna" lehet belőle.
2022. jún. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Suerintem kb semmi 27 éve így védekezünk, sosem voltam terhes csak amikor így sem védekeztünk 3 gyerekünk van.

Van akinek így becsúszik, de szerintem ott nincs időben kivéve, és az eleje bemegy.

2022. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mert egesz honapba 1szer voltatok együtt és akkor sem ment el? akkor biztos hogy ő is akarja a babát?

(neharagudj nem tudom máshogy fogalmazni)

ha gyereket akartok kicsit többre lenne szükség. és ahoz a párodra is szükséged lenne

2022. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!