Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez kinek lett terhesség? Pozi...

Ez kinek lett terhesség? Pozi vagy nega?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Múlt hónapban 6-an jött meg, össze-vissza a ciklusom sajnos, kb 12-13 napja lehetett peteeresem.

Már 2.5 éve próbálkozunk a férjemmel, de sajnos a pajzsmirigyem nem a legjobb, emiatt nem jön ossze. Kezelve vagyok, de idő kell hozza. Le is tettünk most a témáról, nem is próbálkoztunk tudatosan már 1-2 hónapja.

Viszont ma hivatalosak vagyunk egy nagy születésnapra, koncert, iszogatas, buli. Nem hagyott a kisördög aludni és csináltam egy tesztet. Ez jött ki rajta Szinte rögtön. Nem tudom már eldönteni, annyi fals pozitív beképzelt tesztem volt, viszont ilyen meg soha.

Ebből lett valakinek terhesseg?

[link]

Sajnos a kép nem adja vissza, de egy halovanyka rózsaszín csík.

Viszont most tényleg nem számítottam erre és nem tudom eldönteni. Nem hitegetem magam, főleg ma, végre buliztam volna egyet, hátrahagyva a több éve tartó szenvedést :D erre… de akkor ne csapjon be, ezért kérem a tanacsotokat. Tudom, nem lehet megmondani biztosra, ezért személyes tapasztalatok is érdekelnének. Köszi :)



2022. jún. 3. 04:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne haragudj de én ezen két csíkot nem látok még ha ráközelítek se.
2022. jún. 3. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Nekem mindig csak nagyon halványak voltak a tesztjeim, mind3 gyereknél. Én ezen a teszten nem látok második csíkot, de ha te élőben látod, akkor inkább ne igyál.
2022. jún. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Én látok egy halvány csíkot de nem tudom eldönteni hogy rózsaszín vagy inkább szürkés fehéres. Szerintem pár nap múlva tesztelj még hátha erősödik a második vonal is. Szurkolok hogy pozitívat tesztelj 😊
2022. jún. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Negatív
2022. jún. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én mindenkinek zöld kezet adtam. Hat meglátjuk mi lesz. :)
2022. jún. 3. 05:32
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Ezeken mostanában van halvány csík.Ez annyira érzékeny teszt,hogy ha nem is erős,de jól látható második csíknak kellenne lennie,ami a képen is simán látható.Ebből nem lesz baba az 100%-ék!
2022. jún. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
ez teljesen negatív
2022. jún. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom, de én is negatívnak látom
2022. jún. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%

Egy csík neg. Kettő poz.

Ha ezen egy van (és nem halványan sincs másik), akkor vajon ez milyen?

2022. jún. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez olyan negatív, mintha a nagyanyám csinálta volna.
2022. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!