Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dagi lesz a gyerek ha az apja...

Dagi lesz a gyerek ha az apja is az?

Figyelt kérdés
Férjem családjába mindenki kövér és attól tartok hogy a gyerek is az lesz majd én nem akarom hogy szegény gyerek emiatt szenvedjen majd egész élete során hogy kiközösítik mennyi a valószínűsége hogy kövér lesz ha én sovány vagyok nehezen hízok
2022. jún. 8. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
adjál neki egészséges kajákat és egyetek ti is egészségesen, hogy azt lássa és azt kövesse. csak rajtatok múlik (kényelmes a genetikára hivatkozni, de az csak egy a kövérség okai közül, ami ellen mindig lehet tenni - mármint nem a genetika ellen ;)).
2022. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Én kövérebb fajta vagyok,nem a csontjaim,szépen le tudnék fogyni ha akarnék,majd egyszer rászánom magamat.Apu is kövérebb fajta,nem vészes.A volt párom nagyon vékony,3 gyerekünk van.Az első lány az én alkatom,második fiú ő tiszta apja alkat,harmadik szintén lány apja alkat.15,14,12 évesek.Anyu nekem szintén nagyon vékony,aput meg írtam milyen,én apura hasonlítok,sajna nem anyu alakját örököltem.Szval ez kiszámíthatatlan.Lehet örökli,lehet nem.
2022. jún. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van olyan hogy egy hajlamot örököl az ember. De lehet a te oldaladról örökli a testalkatot. Pl a fiam, egy az egyben olyan mint a férfiak az én oldalamon. Ha azonban odafigyelsz, akkor nem lesz kövér, max az elhízásra való hajlam marad meg. A gyerekkori elhízás egy egészséges gyereknél a szülő hibája.
2022. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha a férjed ètkezési szokásait és a családja ètkezési szokásait fogja követni, akkor dagi lesz..
2022. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az exem is az meg a párom is (kifejezetten a kövér, pocakos férfiak tetszenek és vonzanak), egyik gyerekem sem kövér, pedig 3 van :D

Jó én mondjuk vékony vagyok, nálunk meg mindenki az, anyai nagymamámat kivéve (szegény már meghalt).

Szóval egyáltalán nem biztos, hogy az lesz.

2022. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem és jó eséllyel a párod sem véletlenül kövér. Táplálkozási/mozgási szokások gyakran egyeznek a családban. A "genetika" pedig sokszor inkább inzulinrezisztencia, pajzsmirigy gondok... Ebből lehet családi halmozódás de kövér génről még nem hallottam.
2022. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak a lánya lesz kövér.
2022. jún. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van példa erre is meg arra is. Attól függ, mit húz ki a genetikai lottósorsolásnál. Mert mindkettőtök csak a felét adja tovább a hordozott tulajdonságaiból a gyermekének, de hogy abba mi lesz beleválogatva, meg mi nem, az véletlenszerű. (Ha ez nem így működne, akkor az összes testvér ugyanúgy nézne ki, és mindenben a pontos átlaga lenne a szüleinek.)

Persze attól, hogy valaki soványságra vagy kövérségre hajlamos géneket örököl, még lehet a fordítottja, csak akkor úgymond többet kell dolgoznia önmaga ellen, mintha csak úgy kényelmesen eleresztené magát.

2022. jún. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert valaki nagyobb darab azért kb óvodába csúfolnak ki. Ezen a szellemi szinten szerintem ne vállalj gyereket.
2022. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!