Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már hasonló helyzetben...

Volt már hasonló helyzetben ? A sztori ott kezdődik leszögezem nem gond ha jön gyerek. Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Na hát bele is kezdek. Párommal megszakítással szeretkezunk. Azt tudni kell hogy neki eléggé sok az elovaladeka. Mensim márc.17en volt meg.

28napos a ciklusom. Most kell 8nap múlva megjonnie.

Ma reggel úgy keltem hogy fáj a gyomrom iszonyat emelygek. Szokásos rutin kaveztam. Majd rá felorara gyomorfajas nem enyhült hányinger sem és hát hánytam.

Kb fel1ig tartott ez az émelygés gyomor fájás és megszűnt magától.

Terhes lehetek vagy más gyomor probléma?



2022. ápr. 6. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem más lesz. Legalábbis nekem a pozitív teszt után hetekkel kezdődött az émelygés, hányás és a rosszullétek.
2022. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen korán még nem hiszem. Ez inkább vírus, reflux. Fájó gyomorra nem jó ötlet kávézni...
2022. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem terhességtől hánytál még.Ettől még lehetsz terhes,de tüneteid még nem lehetnek attól.
2022. ápr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A stressz is kiválthatja ezeket
2022. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettővel 6. hét környékén kezdődött a rosszullét, nem hallottam még olyanról, akinek korábban lett volna. Csak a filmekben jelzi hányás a terhességet, a való életben először kimarad a menstruáció.
2022. ápr. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8-9 hétnél lettem először rosszul, addig el se hittem, hogy terhes vagyok az orvos megerősítése ellenére 😀
2022. ápr. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Csak a filmekben kezdődik hányással a terhesség. A valóságban kimaradt menstruáció->pozitív teszt. 8 nappal a menstruáció előtt kizárt dolog, hogy te azért hányj mert terhes vagy. Amúgy hányós-hasmenős vírus van, én arra tippelek.
2022. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez a kamukerdeseket iro. Ne etessetek.
2022. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!