Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2022.05.07en kiszakadt az...

2022.05.07en kiszakadt az ovszer es belem is kerult a spermabol kb 10 ora mulva be is vettem az esemeny utanit de most meg kene jonnie egy het mulva es verzes terhes lennek?

Figyelt kérdés
2022.05.07en tortent este masnap esemeny utani 05.19.en megjott parn nappal azelott ahogy kene kicsit nagyobb gorcsokkel egy het mulva kene megjonnie de ma barnas verzesem volt ez mar beagyazodas lenne es terhes lennek? Nincs semmi tunet es egy het mulva tenyleg meg kene jonnie regebben is volt ilyen talan h parn nappal elotte egy kis barnazas verzes nagyon minimal

2022. jún. 9. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
egy terhességi teszt már biztosat mutat. de az esemény utáni egy jókora adag hormonlöket, nem meglepő ha felborul tőle a ciklus.
2022. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem

Merem meg csinalni de fogok felek az eredmenytol 19evesen nem szeretnek gyereket es nem voltunk felelotlenek se egyszeruen kiszakadt

2022. jún. 9. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem felelőtlenek vagytok, hanem nem tudjatok hogy kell használni rendesen a gumit.

Félsz az eredménytől azért nem csinálsz tesztet, de jobb idegeskedni hogy terhes vagy-e? Nem is értem komolyan.

2022. jún. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a teszt fogja meghozni neked a gyereket, ha az már megfogant. Arról nem is beszélve, hogy ha nem akarod megtartani akkor jobb ha minnél elöbb kiderül.
2022. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem az akkori kérdésedre. 12 nappal a gyógyszer után menstruáltál. Ez nem terhességre utal, hanem az ellenkezőjére. Az, hogy most barnázol lehet a felborult hormonoktól, de alapból is előfordul nőkkel. Tényleg nem áll semmiből tesztelni, de szerintem nem vagy terhes.
2022. jún. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

#3 mekkora okos vagy tee..inkább csend.

Én 18 évesen így lettem terhes,annyi hogy én nem vettem be esemény utánit.Igenis van hogy kiszakad a gumi,attol hogy veled nem fordult még elő.Nekem azota 20 éves a fiam,egy percig nem gondolkodtam az abortuszon!Jönni akart🥰🥰

2022. jún. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

6-os Nem is azt mondta, hogy nincs olyan, hanem nem tudják megfelelően használni a gumit. Nagy különbség.


Valószínű nem vagy terhes, hanem az esemény utáni tabletta a maga bitang hormontartalmával kicsit összekuszálta a ciklusodat. Mindenesetre tényleg csinálj egy tesztet a saját nyugtod érdekében. De a terhesség tényleg nem azon fog múlni, hogy lesz-e teszt vagy sem, ez a struccpolitika nem a legjobb választás.

2022. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

6-os te meg tanulj meg szöveget értelmezni utána tee-zz meg okosozz.

Igen, velünk soha nem fordult elő 7 év alatt mert tudtuk hogy kell helyesen használni.

2022. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Idokozben megjott zavarosan barnazas verzes keverdve majd csak ver de a lenyeg hogy megjott
2022. jún. 13. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!