Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátommal 2hónapja együtt...

A barátommal 2hónapja együtt vagyunk és azt hiszem most "becsúszott" vagyis terhes vagyok, de még nem voltam nőgyógyásznál soha. Mire számítsak? Hogy nézi meg terhes vagyok-e és mit tud ajánlani ha nem akarom megtartani?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 12:54
 1/4 anonim válasza:
100%
hát menyi ideje voltatok együtt?a 72 órás tabi még nem jó,ha nem akkor már csak az abortusz van hátra de ha azt aakrod akkor jol gondold meg mert az nem játék...
2008. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A doki?Hát alaposan megvizsgál,de előtte lemondod a problémád aztán vagy visszakell hívni vagy ott helyben kiderül,azt nem tudom.De az abortusz az nem játék az biztos.Nem irigyellek:s
2008. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Vegyél be 72órás tabit (ha még lehet),ha nem és már megkellett volna jönnie,akkor előbb csinálj 1 tesztet.Ha pozitív,irány a nődoki, ultrahanggal megvizsgál (felnyom "oda" 1 ilyen csövet).És ha tényleg terhes vagy akkor azt hiszem az első öt hét (de ez konkrétan nem biztos h.5)bizonytalan és még elmehet a baba,vagy nem feljődik.2hét múlva megint ultrahang és addigra elkell döntened mi lesz a baba sorsa,ha nem szeretnéd irány a családügyi,ahol megkapod a papírt h. elvetetheted a babát alapos indoklás esetén.De remélem erre nem kerül sor.
2008. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
ha nem akrod megtartani akkor védekezni kellett volna,és nem csúszott volna be. ha abortusz lesz akkor azért ne felejtsd el hogy ha neadj isten valami nem ugy jön össze akkor lehet hogy soha többé nem fog becsúszni, még akkor sem amikor bármit megadnál érte..
2008. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!