Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam szerdán nögyógyásznál!...

Voltam szerdán nögyógyásznál! Meg állapitotta hogy el ment a be vérzésem meg vele együtt sajnos a babám is! és azt mondták hogy legalább két hónapig most ne is akarjak teherbe esni! Ezt miért mondják? Nagyon el keseredtem! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódjj, nincs semmi baj. Csak a te egészségi állapotod érdekében mondta azt, hogy most ha lehet ne ess teherbe. A szervezetednek vissza kell állnia a normális kerékvágásba.

Légy türelmes!

Arra viszont nincs szó, amikor egy anya elveszti a gyermekét, én már csak tudom!

Fel a fejjel!

2008. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a gyors vélaszt!de nagyon rosszul érzem magam!lehet hogy hülyén hangzik de azota akkor is el sirom magam minden nap ha nem is gondolok rá egész nap!
2008. jún. 27. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején minimum 3 hónapot javasoltak. Kell ennyi idő ahhoz, hogy teljesen regenerálódjon a szervezet, és felkészüljön egy újabb terhességre. No meg lelkileg is meg kell erősödni az iszonyú fájdalom után. Menjetek el valahova nyaralni, és pszichésen próbáld összeszedni magad. Legközelebb minden rendben lesz!! Bizzál benne!
2008. jún. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell hogy a tested kicsit regenerálodjon ne keserdj el nekem is volt vetélésem és rá kb két honapra megint terhes lettem.Azt mondják ,hogy vetélés vagy terheségmegszakitás után könnyeben meg tapad .
2008. jún. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat!rendesek vagytok
2008. jún. 28. 00:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, tudom min mész keresztül, borzasztó. De ne add fel, nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy a következőnél biztos minden rendben lesz, És most van egy gyönyörű kilenc hónapos kisfiam :) Várni meg azért kell, hogy a tested rendeződjön. Nekem 2-3 hónapot mondtak, de van aki egy évet javasol. Szerintem ez meg tőled függ, érzed majd ha már készen állsz. Én a második hónapban már terhes voltam megint!
2008. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!