Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja szexeltem a párommal,...

3 napja szexeltem a párommal, 5 nap múlva esedékes a mensi. Most este barna folyásom volt. Beágyazodasi vérzés lehet szex után 3 nappal vagy inkább a mensit jelzi? Nem szeretnék terhes lenni, van 3 gyerekem.

Figyelt kérdés
2022. jún. 13. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarsz kutyát, nem veszel. Ha nem akarsz gyereket, nem csinálsz. Szerintem pofon egyszerű. 🤷🏻‍♀️
2022. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Beágyazódási vérzés 7-10 nappal az együttlét után van, ha van egyáltalán, nekem első terhességnél volt, másodiknál nem volt.
2022. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

3as köszönöm.


Egyébként úton van a caya pesszariumom. Szoktunk védekezni, most is, viszont az elovaladek miatt azért parázok mindig.

2022. jún. 13. 21:24
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
3 gyereked van elvileg, de nem tudod, hogyan működik sem a védekezés (helyesen), sem pedig maga a fogantatás folyamata. Most őszintén? Mit lehet erre mondani? Elkeserítő.
2022. jún. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
83%

"Szoktunk védekezni, most is, viszont az elovaladek miatt azért parázok mindig."


Tehát megszakítással "védekezel" (különben miért félnél az elővaladéktől?). Az nem védekezés, tudtad?

2022. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
80%
Ismét egy újabb bizonyíték, hogy a gyerekcsináláshoz nem kell ész!
2022. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Na szép ez a hozzáállás. Köszönöm a semmit. Nyilván nem írok le mindent részletesen. De hagyjuk is.
2022. jún. 13. 21:34
 8/22 anonim válasza:
93%
7.Mihez legyen mégis jó hozzáállás? 3 gyerekes anyaként azért ilyen dolgokat jobban tudhatnál mint itt random felhasználók akikről kb semmit nem tudsz...
2022. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Elmondok neked valamit! Amikor a 3 gyereket terveztem, akkor nagyon utána néztem mindennek

. De már a kicsi sem annyira kicsi. Az utóbbi időben nem vittük túlzásba az ilyen dolgokat. Meg őszintén annyira már nem is emlékszem, hogy a beágyazodasi vérzés hogy is van. Nem volt kedvem este még azt is olvsgatni. Nyilván az elovaladek miatt óvszert használtunk, de nem szeretnék már terhes lenni ezért ijedtem meg. De lényegtelen. Úgyis napokon belül kiderül

2022. jún. 14. 05:24
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Igen.. Ilyenkor én is elhűlök 3 gyerekes anyaként..


3 gyerek mellett, ha anno annyira utána néztél mindennek, kötve hiszem, hogy el lehet felejteni a fogantatás alapjait, vagy a peteérés sac/kb idejét..

2022. jún. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!