Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van esélyem?.

Szerintetek van esélyem?.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 1,5 éve szeretnénk babát de eddig semmi!

Múlt hónapban elkezdtem szedni a femibion 0 baba tervezés vitamint, illetve a centrum nőknek vitamint!

06.04. Én 12:00 körül megjött! ( előtte pár nappal, pici Barnabás volt! De csak 1x )De se hasfajas, semmi nem volt! És utána hétfőn, 6-ÁN Már nem vereztem! Azóta nem foglalkoztam a témával, fel sem tűnt! Munka társammal panaszkodtam, hogy faj lent az alhasam! De nem igazi fájdalom tehát simán tűrhető! És nagyon ég a gyomrom, hányingerem van, és érzékeny lettem a szagokra! Az egy pulyka hustol ég a gyomrom de azt már több mint 1 éve nem ettem!

És a munka tagsam hozta fel a figyelmem csak nem vagy terhes! Később megyek tesztet venni! De addig is valaki volt hasonló cipoben? És Bocsi a helyesirasert de most végeztem az éjszakás műszakkal és nagyon fáradt vagyok!


2022. jún. 15. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi nem tudhatjuk. Akár baba is lehet. Teszt ?


Én egyik gyereknél sem vèreztem.

De ismerek olyan ,aki igen , mégis terhes volt.

2022. jún. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes.
2022. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a nemvárt? 4.-én, mikor volt a kis vérzés? Ha igen már simán kimutatja a teszt. Én nem véreztem.
2022. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!