Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11napja és 9napja voltunk...

11napja és 9napja voltunk együtt a férjemmel, applikáció szerint 7napja volt ovu, tehát ma van 7.dpo.Na már nekem kb 5napja olyan mellfajdalmam van, hogy ki tudnék szaladni a világból, ég, le akar szakadni.??

Figyelt kérdés
Hasam is szurkal, illetve a derekam úgy fájt mint mikor megjön. Teszteltem, ma reggel egy 10es teszttel,nyilván negatív, elvileg ugye 7napom van amikor meg kellene jönni. Pontosan nem tudom, mikor van ovu, eső gyermekünk is elsőre össze jött. Szerintetek lehetnek ilyen korán tünetek? Nem emlékszem hogy az elsőnek tapasztaltam Vona ilyen hamar tüneteket. Na akkor pont az esküvő napjára nem vártam, lehet az izgalom miatt nem figyeltem. :D
2022. jún. 16. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Még ha sikerült is most kezdene beágyazódni, nem termel még hcgt a szervezeted ami a terhes tüneteket okozza.
2022. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg szombaton már tesztelhetek clearblue teszttel ami 10es, hát kíváncsi vagyok. De soha nem voltak még ilyen tüneteim, viszont az első gyermekemnél, mensi előtt 10nappal már pozitív volt a tesztem.
2022. jún. 16. 18:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2022. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vasárnap reggel 10es clearblueval, halvány pozitív volt, holnap megismétlem.
2022. jún. 20. 19:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia kérdező!Csináltál még azóta tesztet?
2022. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bizony, ma már a dokihoz megyek 😊
2022. júl. 5. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ezeket a tüneteket ovu után kb 3 napig a progeszteron okozza. Ebből szoktam biztosan tudni, hogy volt ovu.
2022. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Hogy vagy kérdező?
2022. dec. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez a kérdés miért kiemelt? Ezer éves, nem aktuális már.
2022. dec. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!