Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátnőm utolsó menzesze elég...

Barátnőm utolsó menzesze elég érdekes volt. 2-3 napig tartott kevés inkább barnás volt, illetve 5 nappal hamarabb is jött. Kívánós, fáj a feje, ég a gyomra. De mivel “megjött” neki így nem gondolja hogy terhes.Szerintetek teszteljen ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 21. 14:46
 1/5 Nao válasza:
Szerintem teszteljen, biztos ami biztos:) De szerintem nem valószínű
2022. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván mi jobban tudjuk, mint egy teszt... ja nem
2022. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem értem azokat akik nem tudnak normálisan válaszolni hogy akkor minek válaszolsz ?!

Nyilván azért ír ide az ember mert

1. Nem akarja családon belül hitegetni az embert mert benne van a csalódás

2. Nem akar egyből orvoshoz szaladni hogy aztán haza küldjenek hogy hülye vagy.

3. Úgy tudom hogy ez egy kérdezős oldal hogy ha kérdésed van fel tudd tenni aztán aki akar válaszol “esetleg” segítő illetve építő jelleggel.

Tehát

Azok akik csak trollkodni illetve bas*tatni tudják a másik embert szűnjenek már meg létezni!

Senki nem erőlteti a másiknak hogy “jajj ugyanmár válaszolj kérlek “

1-es igazad van beszélek is egyébként vele hogy csináljon egyet, max 1500 Ft bánja:)

2022. jún. 21. 16:53
 4/5 Nao válasza:
Így van! Ha magunk is tudnánk mit tegyünk nem kérdeznénk itt. Ha valaki nem tud valami intelligenset hozzászólni, azok meg ne válaszoljanak, nem kötelező:P
2022. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1es vagyok:

Lett valami kedves kérdező?

2022. okt. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!