Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb 5 hetes terhes lehetek,...

Kb 5 hetes terhes lehetek, tegnap érdekes pózban feküdtem az ágyban, és hirtelen bele szúrt az alhasamba, gondot jelezhet?

Figyelt kérdés
Olyan érzés volt, mintha megrándult volna egy izmom, felültem aztán már nem szúrt. Aggódósabb vagyok, mert volt már egy vetélésem ;( nem verzek, nem gorcsolok, csak olyan érzés van a hasamba, azon a részen mintha izomlazam lenne. Volt már valakinek ilyen? Köszönöm :)
2021. jan. 26. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá, a következő 8 hónapban sok ilyen lesz még
2021. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyi szívesen hozzá szokok! Csak jövő héten megyek ultrahangra, bízom benne hogy minden a legnagyobb rendben lesz!
2021. jan. 26. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, nekem tüsszentéstől is gyakran volt ilyen, vagy, ha felálltam, nyújtózkodtam. Eleinte ijesztő, de normális :) nekem azóta is van ilyen, pedig 3 éve szültem xD


Jó egészséget!

2021. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak hasonló szúrások, feszülések, kellemetlen érzések hajolásnál. Szép lassan elmúlt, illetve ritkult. Ha testváltoztatásra elmúlik, például, ha lefekszel, nincs görcs, nincs vérzés, akkor nincs gond. Nő a méhed, a baba "fészkelődik" a helyére, ezt érezheted.
2021. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Méhtartó szalag. Előfordul hirtelen felállásnál, tüsszentéskor, ágyban fordulásnál. Nehezebb a méhed ,mint szokott, nyúlnak a szalagok.
2021. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!