Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesznek napról...

Az ovulációs tesznek napról napra erősödni-e kell?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el csinálni a ciklusom 11-dik napján, de a mai halványabb mint a tegnapi. Általában 30 naposak a ciklusaim, lehet hogy leskéstem volna?
2022. jún. 21. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
biztos nem késted le nekem is volt már ilyen és nekem is 30-33 naposak a ciklusaim. Majd mikor 5-6 nap már meg van abból tudsz viszonyítani. Lehet többet ittál ma és nem elég koncentrált a vizelet.
2022. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem késted le szerintem, nekem 33 naposak a ciklusaim és a 21. nap körül szokott csak pozitív lenni.

Illetve nem nem kell erősödnie napról napra, ingadozhat is, sok mindentől függ, akár attól is hogy nem ugyan abban a napszakban csináltad, vagy pár óra eltéréssel. Nekem pl kora délután halvány volt, este 8-kor pedig már ugyan olyan erős az előző ciklusban.

2022. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 21. 18:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nem kell napról napra erősödnie. Nekem általában ovu előtti nap is full halvány még, csak az ovu napján lesz erős és még az ovu reggelén sincs annak semmi előjele, hogy aznap vagy másnap hajnalban ovum lesz :)
2022. jún. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!