Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja csináltam egy ovuláció...

2 napja csináltam egy ovulációs tesztet és teljesen negatív volt, ma is csináltam és volt rajta egy halvány második csík. Ez azt jelenti, hogy nem sokára ovulálni fogok és a csík minden nap ovulációig erősödni fog, vagy ez is csak egy sima negatív?

Figyelt kérdés

2018. szept. 5. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg amikor egyforma erős színű lesz, akkor van ovu. Legyetek együtt minden második nap, akkor nem késitek le.
2018. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez még csak egy sima negatív.Ha ugyanolyan erős lesz a 2.vonal is, vagy erősebb akkor az lesz a pozitív.A pozitív utáni első negatívnál(pozi után 24-36 órán belül) van maga az ovuláció és onnantól kezdve 6-12 óráig megtermékenyíthető a petesejt.Tehát a lényeg,hogy pozitívnál már legyetek együtt.
2018. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A teszt leírása szerintem tartalmazza, mit jelent a világos színű második csík. Legalábbis amiket én valaha vettem, abban benne volt. Azt jelenti, amit a semmilyen csík, csak a két egyforma erős csík jelenti azt, amit szeretnél.:)
2018. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
2x voltam terhes, mindkét éles hónap előtt 4 hónapig LH teszteltem. Soha nem volt olyan erős a második csík, mint az első, mégis volt rendszeresen ovum és össze is jöttek a gyerekek. Amikor a legerősebb, az számít. Onnantól számolj!
2018. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!