Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma jött meg hogyan mivel...

Ma jött meg hogyan mivel tudok segíteni azon hogy legyen peteérés ovum ?

Figyelt kérdés
Sajnos előző ciklusban nem volt és késett is 2 hetet
2022. jún. 22. 21:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Utólsó vagyok, a nőgyógyász írja fel, ha jónak látja, ha nem mondja esetleg rákérdezhetsz. Ez a gyògyszer az agyat stimulálja, hogy legyen peteérésed, nekem így mondták. Mind a 3 terhességemnél szedtem. Az elsőnél elsőre terhes lettem, gyógyszer előtt évnél többet próbálkoztunk. A 3. terhességemnél pedig ikreim voltak.
2022. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
A Closty-t se adhatják minden PCOS betegnek, mert valakinek hiperstimulációja lesz tőle és csak a ciszták száma nő. Nem úgy megy, hogy mondod az orvosnak és felírja. Vizsgáljanak ki alaposan meg kezdetnek menjen le az a túlsúly. Tudom, a megúszós út lenne a könnyebb, de ha tényleg egészséges terhességet akarsz végig vinni, akkor tegyél érte. A teherbeesés csak a kezdet, az sem mindegy végig tudod-e vinni.
2022. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Majd jovoheten megyek vissza endokrinhoz minden eredménnyel
2022. jún. 27. 17:34
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, akkor az első lépés meglesz. Hajrá.
2022. jún. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Már volt hormon vérvétel is ultrahang is és avval kell most vissza menjek
2022. jún. 27. 18:52
 26/26 A kérdező kommentje:
Ma van az utolsó nap a mensimbol mitől van most durván haspuffadas soha nem szokott meg rengeteg pattanas
2022. jún. 27. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!