Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye így nagyon kevés az...

Ugye így nagyon kevés az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés
Gumival szexeltünk utána elélvezett (nem bennem) másodjára is gumival csináltuk utána is gumi nélkül máshova élvezett aztán kb. fél óra után gumi nélkül csináltuk egy 10 percet kb de nem élvezett belém meg a közelében se volt. Most vagyok a 12. ciklusnapon de általában késni szokott pár napot tehát jövőhét közepe körül ovulálnék. Vennem kéne be eseményutánit?
2022. jún. 26. 05:09
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen!
2022. jún. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
azért ugye gumit cseréltetek közben?
2022. jún. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Bővebben: 12. ciklusnap állati necces, akkor is, ha hosszabb a ciklusod valamivel. Én legutóbb úgy lettem terhes, hogy az ovu előtt 5 nappal szexeltem! Úgyhogy alapszabály: ha a várt ovu előtti egy hétben történik bármi para, akkor eseményutáni!

És az ejakuláció után fél órával történő gumi nélküli behatolás bizony elég para. Nekem az első gyerekem fogant így. Simán maradnak bent a húgycsőben spermiumok, amik ilyenkor lazán beléd kerülhetnek.

(Nem kamu, tényleg ilyen béna vagyok, hogy minden módon csúszott már be gyerek, de mentségemre szóljon, hogy szeretetben nevelem mindet :) )

2022. jún. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: az igen nem a főkérdésre volt a válasz, hanem az utolsóra,hogy "Vennem kéne be eseményutánit?"

Igen, be kéne vennem.

És nem, nem nagyon kevés az esélye a terhességnek.

2022. jún. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.válaszoló, igen, cseréltünk természetesen
2022. jún. 26. 08:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye tudod hogy úgy készül a gyerek hogy gumi nélkül beléd rakja?


Igen, ha nem akarsz terhes lenni vegyél be esemény utánit

2022. jún. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pisilt a gumi nélküli menet előtt?
2022. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, de fél óra biztos eltelt ha nem több azért gondolom, hogy a legtöbb hugycsoben maradt seprmium elhalt már, de megmosva megvolt miután elélvezett csak nem pisilt. Nem lenne baj ha terhes lennék de nem ez lenne a legideálisabb időpont igazából ennyi.
2022. jún. 26. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!