Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, menziszerű...

Mellfeszülés, menziszerű görcs mellett ha negatív a terhességi teszt akkor már kevés esélye van a terhességnek, ugye?!

Figyelt kérdés
Kedden kellene megjönnie,nagyon feszül a mellem és érzem hogy megfog jönni,tudom hogy ez mind lehet terhesség tünete is de akkor a tesztnek nem kellene már pozitívnak lenni?!
2015. máj. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia kb nekem is akkor nem kéne megjönni én is érzem ezeket nem lehet itt már semmire alapozni sajna meg kell várni míg nem jön meg lehet csak akkor lesz pozitív a teszt. Nekem is negatív volt eddig. pedig nem kéne tesztelgetni de olyan kíváncsi vagyok :-D Remélhetőleg nem jön meg. Drukkolok.
2015. máj. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes,mert ha ezek terhességi tünetek lennének akkor már lennie kell annyi HCG-nek hogy mutassa a teszt,hisz a tüneteket is az okozhatja nem?!
2015. máj. 23. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is keddre nem várom :-) nekem is fájnak a melleim nagyon és kétszer rosszul is voltam. A teszt nekem is negatív.
2015. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindig várjátok meg a nemvárt napját legalább (én utána 2 nappal teszteltem), mert előtte ha negatív, menses és baba miatt is lehetnek tüneteid, de ez 50-50%.

Nem lehet biztosat mondani, csak ha nem jön meg.

2015. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem jött meg :)
2015. máj. 24. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem március 16-án kellett volna megjönnie és nem jött így kedden este teszteltünk,ami negatív lett..aztán valamikor rá párnapra talán vasárnap reggel újra teszt egy sima 400ft 2db rossmanossal és hoppá mindkettő jó erős pozitív lett.Szóval én nem értem azokat pl akik nem várt előtt már tesztelnek,mert ha még 1-2napot késik akkor is negatív lesz...első teszt szerintem 4nap késés tuti és reggel első pisiből...na utána már az esti pisiből is pozitív lett.:) Mert hiába ilyen olyan új speckó teszt ami ekkor és ekkor kimutatja nekem pont az olyan nem mutatta ki pedig elvileg a nap bármely szakaszába és menszi előtt használható lett volna...:)

14+1 hkm

2015. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!