Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bennem maradt az óvszer, úgy,...

Bennem maradt az óvszer, úgy, hogy a párom elment benne! Mikor kivette akkor láttuk, hogy az óvszer vége"kifele kandikál"Folyt is ki, de csak kevés! Ez a menstruációm utolsó napján történt. Szerintetek mennyi az esélye a teherbe esésnek?

Figyelt kérdés

Nem szaladtam egyből esemény utániért, olvastam az egyik weborvosnál,hogy menstruáció alatt eléggé kevés az esély rá!Valakinek sikerült már így teherbe esni?

Köszönöm a válaszolok! 26/N



2015. febr. 21. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam, csak nálunk kiszakadt, én is menstruáció környékén voltam, de én bevettem az eseményutánit, nem mertem kockáztatni.
2015. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is jártunk már szinte pont ugyanígy csak a menstruációm előtt 3 nappal volt ez. Én akkor másnap egyből mentem orvoshoz mert 22 éves létemre nem akartam mégy gyereket, főleg hogy akkor kezdtem el dolgozni egy igen jó munkahelyen, és nem igazán nézték volna jó szemmel ha elmegyek rögtön 3 évre, mivel ott amint terhes valaki egyből elküldik szülési szabadságra mivel veszélyes munkahely és ott ezt a szabályt elég szigorúan veszik és féltem hogy akkor ki is vágnak onnan főleg hogy még bőven benne voltam a próbaidőbe. Én elmentem dokihoz ott mondta hogy nagyon kevés az esélye de benne lehet a kalapban minimálisan, mivel mondtam hogy 2 nap múlva kell megjönnie de ennek ellenére felírta, bevettem és nem volt semmi.


Rá fél évvel később megint ugyanez volt de nekem a menstruációm utolsó napján ugyanígy. Akkor nem mentem el orvoshoz és bizony jelentkeztek a tünetek, egyből parázni kezdtem, a tesztet nem akartam megvenni mert még korai lett volna, elmentem dokihoz ők is mondták hogy másfél két hónap múlva nézessem meg magam megint amikor már biztos lesz látszata meg a teszt is kimutatja majd, de mivel megjött a havim így nem volt semmi gond. De mondták hogy az esély így is megvan rá csak minimálisan.

2015. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nálam is menses utolsó napján volt, ikreim lettek. A kis esélybe is mindig beleesik valaki.
2015. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nálam is ez a helyzet,most lett munka helyem, illetve családon belül elég sok baj-gond van, igy nagyon nem vagyok abban a helyzetben most,hogy tudjam vállalni a bébit!

Abban reménykedek,hogy most az 1x előnyömre válik a +10kg túlsúlyom, és nem jött most még össze!

2015. febr. 21. 12:14
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, hogy lehet valaki 26 évesen ilyen hülye???? Szerinted a 10 kg túlsúlyod miatt eshetsz teherbe? Jézusom...
2015. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A helyedben nem kockáztatnék, kiváltottam volna az esemény utánit.

Ha nem lehetne menstruáció alatt teherbe esni, akkor bizony most nem írnék ide.

2015. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mensi utáni elsőn napon fogant a babánk..

Okosabb dolog ilyenkor bevenni az esemény utánit, ha vki semmiképp nem akar babát!

2015. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Mert 30kg volt +ba,és akkor az orvos azt mondta,hogy igy nehezebb lesz sokkal,lehet össze sem jön a gyerek mert hormon miatt volt!

Most lement 20kg..de köszönöm a választ!

2015. febr. 21. 12:20
 9/18 anonim ***** válasza:
Kockáztattál, elég bátran! Ha nem akarsz gyereket, miért nem vettél be esemény utánit?!
2015. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam is,végig gondoltam,hogy menstruáció alatt,túlsúllyal,pici hormon problémával..kicsi esélyt látok rá..csak kiváncsi voltam, h valaki jár-e ebben a cipőben valamilyen tapasztalattal!
2015. febr. 21. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!