Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív ovuláció teszt után...

Pozitív ovuláció teszt után akkor mikor is kell együtt lenni ?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az oldalon de gondolom ez is olyan dolog hogy ahány nő annyi féle.

Olvastam arról hogy volt egy válaszoló akinek pozitív ovu teszt után rögtön akcióztak és nem jött be aztán elolvasták a papírt és rá volt írva hogy 24-48 órán belül kell próbálkozni és úgy már sikerült nekik. Valaki azt írja hogy pozitív teszt napján a tuti, valaki azt hogy azutáni napon, valaki hogy az első negatív napon szóval nem igazán tudom hogy most akkor hogy is ? Ebben a ciklusban szeretnék ovu tesztelni és nem tudom hogy ha esetleg pozitív lesz akkor mikor lenne érdemes együtt lenni?



2022. jún. 26. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően az a legjobb, ha kétnaponta szexeltek és kész. Akkor mindig lesz várakozó spermium. Nekem minden gyerekem így lett.
2022. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Amikor jólesik....
2022. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem ovu teszttel, hanem ovitrellel készült gyerekeim vannak, ott ugye az injekció csinál gyakorlatilag ovulációt. Nekünk úgy kellett, hogy beadtam, és pontosan 12 óra múlva kellett akciózni. Ez alapján én az ovu teszttel is így csinálnám, mondjuk ott nehezítő körülmény, hogy az a pozitív, ami utáni napon negatív, szó nem tudom hogy lehet ezt jól kiszámolni.
2022. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak azon a héten, amikor esélyes 2 naponta. Nálunk bejött.
2022. jún. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Nekem 3 nappal a + ovu teszt előbbiből is lett terhesség, meg a + előtti napból is,de + napiból vagy utána mégnem.Van 3 gyerekem volt 4 missed és jó pár kémiai, és mind + teszt előtiből jöttek össze.
2022. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nekem elég rendszertelen volt a ciklusom, énis használtam ovulációs tesztet hogy belőjjem pontosan mikor is legyünk együtt 😄 amikor pozitív lett aznap együtt is voltunk de sokáig nem jött így sem össze. Elkezdtem inni a férjemmel a maca port, 2 hónap után ugyanígy ovu teszt segítségével voltunk együtt, és pozitívat teszteltem :) nem maradt velünk az a baba, egy ciklust kihagytunk, és következőben ismét pozitívat teszteltem, kisfiam lesz :) 32+3hkm
2022. jún. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, barátnőmnek is pozitív ovu teszt előtti napokból sikerült a baba :) (aznap nem tudtak együtt lenni amikor pozitív lett)
2022. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!