Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facebook, terhességi teszt...

Facebook, terhességi teszt elemzős csoport. Szerintetik ez egészséges, hogy kétségbeesett, babákra váró nőket tévhitekbe ringatnak?

Figyelt kérdés
Egyértelműen negatív teszteken “látják” a második csíkot, aztán persze a hölgynek megjön. Én nagyon sajnálnám, ha az én pozítiv kommentem miatt tévhitben élne egy nő, örülne, annál rosszabb lenne neki. Nem tudom, miért kell ezt, de ha kommentelnék, hogy ez sajnos negatív, félek én tünnék bunkónak..
2022. jún. 27. 00:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
90%

#7 mit segitett? Par nap és olyan erős lett volna a csík, hogy kiüti a szemed.

Jóhogynem már a csoport nélkül terhes se lettél volna.

2022. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
20%

#11

nem tudom miért kell egy kis ecinek lenni amúgy, tuti jobban alszol így. Amúgy azt segítette, hogy másnap nem mentem el bulizni, nem ittam nem cigiztem, és nem tudom te milyen környéken laksz, de nekem 3 hét bekerülni nőgyógyászhoz, hogyha meg azt hiszem ez negatív akkor lesz.rom az egészet mert nem várt terhességem volt, és voltak ciklus zavaraim is, nem csináltam volna új tesztet. Ha meg méhen kívüli lett volna és nem tudok róla súlyosabb következményei is lehettek volna. Persze ezt egy bites aggyal nehéz átgondolni….

2022. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

😂😂😂 egy bites, mondja az akinek egy fb csoport kellett, hogy ràjöjjön terhes.

Azt fogd mar fel, te egybites hogy bàrmilyen gondod van, nem 1-2 nap miatt fogsz elvetélni amig a teszt kimutatja egyertelmuen hogy terhes vagy.

Tudom mert veteles utan masodjara szurnom kellett magam rögtön clexannal, kepzeld belefert mig eros lett a teszt, sőt még a magandokihoz is eljutottam.

De birkm mikor az ilyenek nagyon különlegesnek állitjàk be magukat, hogy igy leplezzék, hogy sik hulyek.

2022. jún. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
34%
Na meg aki inni, bulizni jár, az védekezzen. (tudom, tudom, itt mindenki védekezés mellett esik teherbe)
2022. jún. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
74%

Káros. Nem is kicsit. Én eü szakdolgozó vagyok, van valami halvány lilám erről az egészről. És nem tudtam nekik elmagyarázni, hogy felesleges tesztelgetni, mert magukat szivatják meg. A nőgyógyászok nagy része is akkor javasolja a tesztelést, ha már késik a menstruáció. Ezek meg lövöldözik a teszteket 8.dpon meg 10.dpon, mert hogy a barinőjének már a 10.dpon "pozi" volt, akkor biza neki is az lesz. Szerencsétlent bíztatják, reményt keltenek benne és akkor jön a nagy csalódás, amikor megjön.


Én nem is teszteltem ilyen korán, mert a kémiairól tudni se akartam. Bár ezeket a csoportokat is kerültem messziről. Tudtam, ha 1 csík negatív, ha 2 csík az pozitív. Amelyik teszten nagyítóval kell keresni a második csíkot, az nem pozitív. Miért kell ezt tudni? Nekem jobban fájt volna, ha tudom, hogy sikerült, de mégse maradt meg.


A csoportban le lettem oltva, hogy kussoljak, hadd döntse el mindenki, hogy mikor tesztel, ne én mondjam már meg. Úgyhogy fogtam magamat és kiléptem a csoportból. Egy régóta babára vágyó nőnek nincs szüksége arra a parasztvakításra meg belemagyarázásra, mint amit ott tolnak a tagok sajnos. Abszolút kedvencem az, amikor szerinte ott van a halvány csík, de azért menstruált a hónapban. Mert hát ő olvasta valahol, hogy valaki végig menstruálta a terhességet és ő biztos benne van abban a kevés százalékban. Megdöbbentő, hogy egyes nők agya mennyire elszáll, ha gyerekcsinálásról van szó.

2022. jún. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Engem nem érdekel, ki mikor tesztel, hol kérdez, mit lát, mit nem lát, de kezeljük már egymást tisztelettel és emberként. Gyerekes és gyermekre váró felnőtt nők úgy beszélnek egymással itt is meg facen is mintha valami kocsmaszökevény suttyók lennének.. borzasztó komolyan.. és akkor csodálkozunk, hogy a következő generáció miért olyan, amilyen.
2022. jún. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
15%

#13,14

Amíg nem láttál ilyen tesztet ne ítélkezz. Alapvetően nem azzal van a baj hogy van ez a csoport hanem azzal hogy sokan nem tudják hogy kell használni. Nekem igenis segített, ketten nem tudtuk eldönteni, ami ebben a formában sem igaz, mert megmutattam képen még 2 ismerősömnek, ők se tudták, nem vagyunk otthon ebben a témában. Az meg hogy másnak nincs társasági élete, ahol elmegy este a barátokkal kiülni vacsorázni egy-két fröccsel/ pálinkával cigivel, vagy nem jár el szórakozó helyekre az nem az én hibám, persze lehet mondani hogy az ilyen ne szüljön, de akkor az se szüljön akinek nincs diplomája. Legyenek akkor irreális korlátok a gyermeknemzésben.

2022. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

#15

Mindenki akkor tesztel mikor akar.Mi közöd hozzá?

2022. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
86%
18! Azért nem mindegy mikor tesztelsz, mert a teszt a hcgre reagál. Hiába termékenyült meg a petesejt, a hcg akkor kezd el termelődni, ha beágyazódott a méhfalba, ami kb a 6-10.dpo körül van. Ha megpusztulsz, akkor se fogsz pozitívat tesztelni még akkor sem, ha a hónap sikeres volt. De persze, tényleg semmi közöm hozzá, csupán csak feltűnt, hogy a nők többsége mennyire nem ismeri a női test működését. És ahogy látom te sem, vagy max csak jól esett megírni ezt a hszt a részedről. Nem baj, remélem ettől jobban érzed magadat. 😄
2022. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Én egyetértek azzal, hogy a korai tesztelés káros, de persze nem tudunk megállítani senkit, hogy ne vegye feleslegesen a teszteket, mert magának árt vele, de másnak ne ártsunk azzal, hogy felspanoljuk, hogy ez bizony pozítiv, mikor azon az égvilágon nem látni semmit.

2022. jún. 27. 12:49
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!