Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facebook, terhességi teszt...

Facebook, terhességi teszt elemzős csoport. Szerintetik ez egészséges, hogy kétségbeesett, babákra váró nőket tévhitekbe ringatnak?

Figyelt kérdés
Egyértelműen negatív teszteken “látják” a második csíkot, aztán persze a hölgynek megjön. Én nagyon sajnálnám, ha az én pozítiv kommentem miatt tévhitben élne egy nő, örülne, annál rosszabb lenne neki. Nem tudom, miért kell ezt, de ha kommentelnék, hogy ez sajnos negatív, félek én tünnék bunkónak..
2022. jún. 27. 00:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
De miért KELL ezt tudni az elmaradó menstruáció előtt? Öreganyáink idejében teszt sem volt, ha a 2. is kimaradt, akkor tudták, hogy terhesek és kész. Nyilván senki sem azokat az időket sírja vissza, de basszus érdekes módon valahogy 200 éve is megfogant és kihordódott az emberiség. Aki ennyire ráfeszül, hogy a 10. napon szívatja magát aztán laikusoknak mutogatja a tesztet, mint egy kaparós sorsjegyet, hogy terhes nem terhes, keressen fel szakembert.
2022. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt az 1-2 fröccsöt ne lehetne meginni dumát, azért kell már 9. dpo-n tesztelni...aki gyereket akar, az ne cigizzen. 1-2 fröccsöt meg meg lehet inni, még 0 összeköttetés van a gyerekkel 9. meg 10. dpo-n, a beágyazódás épp befejeződik, se méhlepény, se semmi más. Nagyon sokat segített a csoport, de amúgy 5 nappal később önállóan is le tudná olvasni a legtöbb ember a 2 csíkot a tesztről.
2022. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
88%

Én azt nem értem, hogy ha valami érthetetlen módon nem egyértelmű egy teszt eredménye, akkor miért nem lehet másikat csinálni????

Életemben kb. 10-szer csináltam tesztet, egyetlen volt EGYÉRTELMŰEN pozitív, a többi EGYÉRTELMŰEN negatív. Egyszerűen fel nem foghatom, hogyan lehet NEM EGYÉRTELMŰ. Komolyan! De ha mégis ilyen lenne, akkor kidobnám a fenébe, mert joggal hiszem azt, hogy hibás a teszt, hiszen vagy egy csík, vagy két csík. Olyan nincs, hogy másfél. Majd csinálnék egy újat.


Az a tény pedig, hogy Piroskának is ilyen "extra halvány" volta másik csík, és két hét múlva kiderült, hogy terhes, az csupán merő véletlen.

2022. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
87%
Na igen, ez az érv, hogy azért kell tesztelni a 10. napon, mert nehogy megigyon valaki egy sört… hagyjuk már. Nyilván az ember ha gyereket tervez, nem fog beb@szbi mint az albán szamár és a cigit is jó esetben leteszi már előtte. Tavaly július közepén teszteltem pozitívat (akkor késett kb 1 hete, meg nem mondom pontosan hány napot, mert én nem pörögtem ilyesmin) és július első napjaiban még ittam alkoholt. A kisfiam köszöni, jól van.
2022. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
17%
Egyik válaszban lehet inni a másikban nem, az egyik azt mondja ne cigizz ha gyereket akarsz, mikor én azt írtam, hogy nem terveztük. Aztán mikor mondom hogy vannak zavarok a ciklusomban, akkor is azt mondjátok korán teszteltem, mikor épp, hogy 6 hete nem jött meg, utána kiderült hogy egy szar teszt volt. De engedjétek ki a feszkót nyugodtan🤣 itt már néhány a caps lockor csapkodja ahogy látom! 😂
2022. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha zavaros a ciklusod akkor meg miért nem látott még orvos?
2022. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
30%

# 26


Na erre még válaszolok, utána számomra a téma lezárva:


Látott orvos.

2022. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%

Annyira okos itt mindenki!

Nyilván nem ke..élés után kell tesztelni,de menstruáció előtt3-4 nappa egy jobb teszt simán mutatja..

Nyilván ti nem hallotatok még olyat hogy kell progeszteron vagy bármilyen más gyógyszer.A masik fele meg volt hogy azért teszteltem,mert hétvégére volt esedékes és hogy tudjam meg fog e jonni.Ha negatív volt úgy készültem ennyi.Még mindog semmi közötök hozzá,hogy ki mikor tesztel.Nem a ti zsebetekből veszi ki a rá valót.

2022. jún. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Minket hidd el, hogy marhára nem érdekel más vergődése a korai, mániákus tesztelésekkel, valóban nem a mi zsebünkből veszi ki a pénzt. Itt az volt a kérdés, hogy mi a véleménye az embereknek a jelenségről, ha nem tűnt volna fel.
2022. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!