Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes lenne esemény utánit...

Érdemes lenne esemény utánit bevenni?

Figyelt kérdés
Ma reggel óvszer nélkül, síkosítóval és megszakítással voltunk együtt. Utána kimostam magam. 5 hónapja szültem, azóta egyszer jött meg 2 hónaposan, 2 héttel a gyermekágyi vérzés után. Még szoptatok.
2022. jún. 30. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Amikor azt írja valaki hogy van egy gyereke és aktus után kimosta magát... a hajam az égnek áll! Ha került is beléd valami, azt gondolod hogy azt csak úgy kitudod magadból mosni? 🤦‍♀️

De hogy ne tűnjek full parasztnak, a kérdésedre is válaszolok. Én vennék be esemény utánit a helyedbe, ha nem szeretnék teherbe esni.

2022. jún. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Tekintve,hogy nem egy tizenéves tiniről van szó,hanem egy felnőt nőről aki nemrég szült jogos amit írtál.Ezen a kimostam magam dolgon én is fennakadtam.

Kedves kérdező ha még időben vagy és félsz vegyél be esemény utánit.De azért kérdezd meg mellette lehet-e ugyan úgy szoptatni.Azért csak egy jó nagy hormon tartalmú gyógyszer. Nem vagyok jártas ebben a témában ha hülyeséget írtam és nyugodtan lehet szoptatni akkor bocsi.

2022. jún. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért akkora var@zslat védekezni, de komolyan??
2022. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom ha szoptatsz nem lehet ekkore löket hormont bevenni.
2022. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Szoptatas alatt én nem vennék be, kicsi rá az esély, de nem nulla. Ha most szerencsétek lesz és nem estek teherbe, legközelebb vedekezzetek
2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem vennèk be. A lemosdàs nem vèdekezesi mòd, addigra a sperma règ bent ,,jàr". De ha tènyleg kiszàllt időbne, akkor minimàlis az esèly a teherbe esèsre.
2022. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tiszta Idiocracy (film).
2022. júl. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!