Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szó terhességről?

Lehet szó terhességről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A mi sztorink igazából annyi, hogy másfél éve próbálkozunk, voltunk már pár vizsgálaton, ami probléma kiderült az orvosolva lett. Azonban baba továbbra sincs. Most ebben a hónapban nem követtem az ovulációm, nem időzítettünk együttlétet szóval fogalmam sincs, hogy mikor lehetett. Néha ingadozik a menzeszem, ma tartok egy napos késésnél az átlagos 28-napos ciklusomhoz képest ami ugye nem fix. Ma délután csináltam kíváncsiságból egy LH tesztet, ami pozitív lett, ezen felbuzdulva csináltam egy terhességi tesztet is aminek ez lett az eredménye:

[link]


Annyiszor átvert már ilyen teszt, hogy most nem tudom mit gondoljak erről.. Élőben amúgy nem szürke a második csík, csak félhomályban lett fotózva. Van akinek ebből lett baba? Időn belül jött ki, és nem szerkesztett kép.

Köszi előre is!



2022. jún. 30. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát egy napos késéssel délutáni vizeletből én ezt pozitívnak veszem, nem kell azért keresni rajta a második csíkot! Holnap azért csinálj reggel egy ugyanilyet reggeli pisiből :)
2022. jún. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Szia.

Nálunk is ugyan ilyen halvány volt a 2. csík. Kisfiam június 7.én lett egy éves.

Szorítok, hogy nektek is baba legyen. ❤️

2022. jún. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is pozitív. Nekem is ilyen volt delutaniból kb 1 nap kesésnél.
2022. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem ugyanígy nézett ki a ciklus 27. napján! Azóta lett masik pozi tesztem a kimaradt mensikor. Holnap megyek orvoshoz! Szorítok!😊
2022. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én predictor earlyt csinálnék, nekem a facelle volt már ilyen és még ilyenebb, de nem voltam terhes.

De szorítok hogy neked igazat mondjon😁

2022. júl. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most reggel egy tegnap délutáninál is halványabbat sikerült produkálni, de még nem jött meg úgyhogy várom a fejleményeket
2022. júl. 1. 07:59
 7/8 A kérdező kommentje:
Update: Ha valaki majd később olvasná, megjött úgyhogy nem az igazságot mutatta a teszt.
2022. júl. 3. 09:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom!😔
2022. júl. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!