Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas prolaktin, tökéletes...

Magas prolaktin, tökéletes progeszteron??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8 hónapja próbálkozunk babával. Ebben a hónapban voltam a 3.-5. napi, illetve a 21. napi vérvételen.

Ami kiugró eredményem lett az első vérvételnél az a prolaktin 668 mu/l lett, ami elég magas ugyebár.

Olvastam, hogy ha magas ez a hormon, akkor meg tudja gátolni a tüsző megrepedését.. plusz együtt jár azzal, hogy a progeszteront lecsökkenti.

Ma kaptam meg a 21. napi véreredményemet. A prolaktin még feljebb ment 923 mu/l a progeszteronom viszont tökéletes 45.6 nmol/l, ami mutatja hogy volt tüszőérés és megrepedés is. Ez hogy lehet?? Felejtsem el akkor, hogy ilyen prolaktinnal ebben a hónapban sikerült a baba vagy van esély, ha az összes többi eredmény jó?!



2022. júl. 2. 13:44
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Igen! 😅
2022. nov. 26. 21:52
 22/31 anonim ***** válasza:
Najó, utolsó meg 12-es voltam L vagyok😅😅
2022. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
De durva..kicsi a világ..☺️☺️
2022. nov. 26. 23:24
 24/31 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 7es vagyok nekem megint kémiai terhességem van. Sajnos a legutóbbi is az volt nyáron. Amúgy a prolaktinom nekem is lement a bromótól, szerintetek érdemes lenne nézetni egy leiden mutàciót?
2022. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! 😞 Szerintem mindenképpen érdemes megnézetni a Leident. Járj utána, hogy vajon mi okozza azt, hogy nem marad meg a baba, mert valami oka biztosan van!
2022. dec. 2. 21:42
 26/31 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Miújság veletek? Mi folytattuk a kivizsgálást és kiderült, hogy a háttérben immunológiai probléma áll… március elejétől fogom kapni a kezelést rá, áprilisban folytatjuk a próbalkozást.

N.

2023. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Mi áprilisban kezdjük az inszeminációt! 🤞🏼 Nagyon pozitív vagyok ezzel kapcsolatosan. Ti se adjátok fel, mindenkire vár egy lélek ott fent, ebben biztos vagyok!☺️😘
2023. márc. 12. 01:25
 28/31 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok!!! ☺️
2023. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! 7-es illetve 16-os vagyok én 8 hetes vagyok jelenleg babát várok, remélem minden rendben lesz nem szeretnék semmit elkiabálni még🙏🏻 Teljesen spontán jött össze, abban a hónapban teljesen elengedtem a témát nyaralni voltunk.. sok sikert nektek csajok biztos hogy sikerülni fog😘
2023. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szia 7-es!

Nagyon szuper! Nagyon gratulálok!!! Jó babavárást Neked!:))

2023. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!