Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Felelőtlen döntést hoztam,...

Felelőtlen döntést hoztam, hogy elvetetem a babámat😪. Most nagyon rosszul érzem magam mert nagyon megvisel.25-en történt a műtét. Szerintetek mikor próbálkozzunk újra? Mert szeretnénk mégis egy közös gyereket.

Figyelt kérdés
Kérek minden kommentelot,hogy kíméljenek a negatív hozzászolasoktol mert így is lelkibeteg vagyok mert bánom hogy így döntöttem, hogy megolom a gyerekem.
2021. márc. 28. 09:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Előbb kellett volna gondolkozni.
2021. márc. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Miért jó szórakozás ilyen kamu kérdésekkel hergelni a népet? Ettől felsőbbrendűnek érzed magad?
2021. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Keress fel egy pszihológust, de ennyi felelősségtudattal ne próbálkozz újra. Egy ideig biztosan ne.
2021. márc. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

biztos, hogy mégis szeretnétek, és nem csak a lelkiismeret furdalás mondja azt, hogy akarj babát?

utólag jöttél rá csak, hogy mégis szeretnél/szeretnétek? még aznap is mondhattad volna hogy ne csinálják :/

sajnálom hogy így alakult.

gondolom kontrollra fog kelleni menni, ott rákérdezhetsz a dokinál, hogy mit mond. egy barátnőmnek mikor 9hetesen nem volt szivhang a picinél, műtét után 3 hónapot mondott a doki

2021. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazabol akkor sem tudtam hogy vajon mi lenne jó. De kérlek inkább biztassatok mert elég ha csak rá gondolok és már bőgök.sajnos az anyukám nem él akihez tudok fordulni, ezért írtam ki ide a kérdésem. Nem hergelni akarom az embereket. Összeomlok
2021. márc. 28. 09:28
 6/17 anonim ***** válasza:
99%
Szerinten keress fel egy szakembert, aki tud segíteni.
2021. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Én amondó vagyok. Először is lelkileg dolgozd fel. Aminek nem az a módja, hogy most gyors teherbeesel.

Tedd magad rendbe fejben.

Gondold végig az okot ami miatt így döntöttél. Aztán ha megszüntetted az okot na majd akkor vállalj gyereket..

2021. márc. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végig gondoltam már, en túlzottan aggódtam, lakáshelyzet stb. De ezeket a problémakat meglehet oldani. Csak a kétségbeesésem miatt döntöttem így. De most már belatom hogy a lehető legrosszabb dolgot tettem.
2021. márc. 28. 09:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem akartatok, most mi változott? Mert bármi érv szólt eddig mellette vagy ellene, az nem változott
2021. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha újra teherbe esel, az egy másik gyerek lesz, nem ugyanennek az újrafoganása. Szóval ilyenténképp nem írhatod jóvá valami varázslattal. Meg kell gyászolni. Rendezz el mindent, ami miatt nem vállaltad és bocsáss meg önmagadnak, járj pszichológushoz vagy ha vallásos vagy paphoz/lelkészhez. Ha lesz majd másik gyereked, ne pótlék legyen, hanem őt akard és készülve rá tudatosa, próbáld megadni azt, hogy mind anyagilag, mind érzelmileg optimálisabb helyzetbe születhessen.
2021. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!