Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 19 éves lány vagyok idén...

19 éves lány vagyok idén fejezem be a sulit és nagyon nagyon szeretnék babát. A párom már dolgozik szóval anyagi problémák nem lennének . Normális ez az érzés vagy teljesen megőrültem? :S

Figyelt kérdés
2008. dec. 20. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Normális én is ezt éreztem de megfelelő embert később találtam hozzá...meg sztem még először dolgozz te is, én 25 évesen szültem...párod hogy gondolja??
2008. dec. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

elég rég óta vagyuink együtt (4 éve )

1szer kb fél évvel ezelőtt volt 1 olyan eset h azt hittem h terhes vagyok ,persze egyből mentem hozzá és elmondtam neki és ő akkor azt mondta h bárhogyis döntöki ő mellettem áll mert velem képzeli el az életét

Szóval ő így áll hozzá ,nem bánná a dolgot :)

2008. dec. 20. 13:48
 3/15 anonim ***** válasza:
hát nehéz tanácot adni előző vagyok...én még előbb dolgoznék kicsit de ez én vagyok...még iszonyú fiatal vagy
2008. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

tudom tudom ... :(

már nagyon sokat gondolkoztam ezen h mért van h amíg a velem 1 idős lányok többsége véget nem érő bulikra vágyik addig én 1 saját családra ...

2008. dec. 20. 13:57
 5/15 anonim ***** válasza:
előző vagyok...én is erre vágytam akkor s sztem normélis de ne siesd el ha biztos vagy párodban akkor melletted lesz 2-3 -4 év múlva is, írtam én 25 éves voltam most meg 27...még mindig fiatal, s már 2 éves kisfiam van....ha vársz nem veszítessz semmit de Ti döntésetek..természetesen...párod mennyi idős??Mondjuk az se mindegy de ha ilyan 25 év alatt van ő se késett még le semmiről...sőt később válnak érnek apává pasik, én férjem 33 lesz...
2008. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
a párom nem rég töltötte a 22-t tudom nagyon fiatal még ő is . A szüleimnek fel sem mertem még hozni ezt a témát mert ők alapból az egész kapcsolatunkat ellenzik sajnos , lehet h tudat alatt így akarok "elmenekülni" otthonról ?:S
2008. dec. 20. 14:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy nagyon korán érdemes szülni vagy nagyon későn. Nekem sajnos az utóbbi sikerült, 33 évesen szültem, pedig 14 éves korom óta családra vágytam, dolgoztam már 12 évet mikor rám talált az Igazi.:-) Szóval házasságkötés után simán jöhetne a baba nálatok ha arra vágytok. Babázni sokkal jobb mint bmilyen karier, főleg ha anyagilag is rendezettek vagytok.
2008. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
lehet-első vagyok....attól elmehetsz otthonról mert nem szülsz sztem...előttem szólónak is igaza van h karierr nem érdemes várni család az első....én se vagyok karrierista de sztem tényleg fiatal vagy....
2008. dec. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is 19 voltam amikor elöször teherbe estem.

Nagyon vàgytam rà,de a pàrom,hiàba 28 éves volt akkor,ö azt mondta jobbnak làtja ha elvetetem,mert nincs se munkàm,se sajàt lakàsunk,hitel a nyakunkban stb. stb.

Fàjdalommal,de rà halgattam.

Bànom a mai napig.

Hogy miért?

21 vagyok,és ujra terhes.

Màr a 30. hetet töltöttem.

ezalatt a 2 év alatt nem vàltozott semmi.

Még mindig albérletben élünk,hitel még mindig nem lett törlesztve,munkàt màig nem kaptam....

Nos ha belegondolok,akkor az elsöt is ugyanolyan szivvel megtarthattam volna,mint a mostanit.

Persze hozzàteszem,pàrom 30 éves most,tehàt benne biztos vagyok hogy komolyan veszi,söt feleségül vett,ami nagyon fontos szerintem,mert sok kezdö apuka szeret a terhesség végére lelépni....


És ha le is löp,legalàbb papiron férjed volt,tehàt anyagiakban tàmogatnia kellesz késöbb is.

Te még nem vagy terhes,ez a màsik,tehàt neked könnyebb még döntened!

Szerintem elsö a hàzassàg,ami biztosit abban,hogy igenis pàrod veled képzeli el a jövöjét.

Ne ugorj bele a közepébe,nem le beszélni akarlak a baba tervezéséröl,de szerintem még vàrj minimum 1 évet,hogy még jobban megbizonyosodj arrol hogy annak a férfinak akarsz -e szülni akivel jelenleg vagy,esetleg megvàltozik a véleményed.

2008. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia Én is 19 vagyok és én férjnél vagyok 2 éve és 6 éve vagyunk eggyütt a férjemmel és miis kisbabát tervezünk. szoval szerintem ez természetes már ez nem is korai már benne vagyunk a korban
2008. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!