Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok...

Lehetséges hogy terhes vagyok (lány 19 éves)? Ugy november közepén a menstuáciom után egy héttel amikor még nem volt peteérésem akkor kiprobáltuk a barátommal hogy milyen lehet gumi nélkül vagyis milyen érzés..

Figyelt kérdés
de egy pár nyomás után leállitottam a barátomat,azota mindig rendesen megjön a mensisem,csak azabaj hogy szokott fájni a hasam meg ilyenek,nemtom hogy menyi annak az esélye hogy terhes vagyok?most hétvégén nagyon fájt a hasam meg este fájt a derekamis,lehet hogy felfáztam és azért fáj a hasam,mert csütörtökön jött meg és akkor kezdett el fájni a hasam,hasmenésem is volt.terhes vagyok szerintetek vagy nem?
2009. febr. 22. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes!Hallottam én is hogy előfordul az,hogy valaki menstruál a terhesség alatt,de ez elég ritka!Szerintem menj el dokihoz,mert nekem is voltak ilyen problémáim és egy ártalmatlan ciszta volt!
2009. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhesség és a rendszeres vérzés ritkán összetartozó fogalmak. A leírtak alapján gyakorlatilag kizárható, hogy terhes vagy.
2009. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

19 évsen már kellene több eszednek lenni, hogy ilyet kérdezz.


ha november óta megjött mindig akkor tuti nem vagy terhes. hogy miért fáj a hasad menj el orvoshoz majd ö megmondja.

2009. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, legközeleb előre kérdezz, ne utólag, szerintem nem vagy terjes, de nem rajtad múlt csak, hanem a szerencsén, és még egy TÉVEDÉS: pont, hogy mensi után egy héttel ovulálsz, hiszen, normálisan középidőben van peteérés, és ha a mensid 4-5 napos, plusz 7 nap akkor simán elélhet a hímivarsejt a 14-15. napig, amíg megérik a petesejt, előváladék megg egy mozdulattól is kerülhet beléd, és egy csepp előváladék is tartalmazhat annyi spermát, amennyiitől meg tudsz termékenyülni, de ha mestruálsz, akkor nincs baj, a fájdalmaid izomgyulladástól, vagy felfázástól lehetnek, nemj el dokihoz, lehet, hogy antibiotikumra van szükséged, és át tudod vele beszélni a fogamzásgátlást!
2009. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdés nagyon tettszett, ne hari érte, de jót nevettem rajta. Terhes vagyok? 19 éves "LÁNY":)
2009. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!