Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek melyik tesztnek...

Szerintetek melyik tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés

Az előző menzeszem előtt együtt voltunk párommal. Kiszakadt a gumi, de mivel még nem ment el és a menzeszem is pár napon belül esedékes volt, nem vettünk esemény utáni tablettát.


A menzeszem meg is jött, de furcsán érzem magam, így vettem egy Predictor Early tesztet, ami elvileg extra érzékeny. Meg is csináltam tegnap és egy halványka második vonal is megjelent. De annyira halvány hogy szerintem ez nem lehet pozitív.


Teljes bizonytalanságomban egy kinai tesztet is csináltam ma, ami még kb 2 hónapja került hozzám. Az teljesen negatív lett, pedig elvileg az is extra érzékeny.


Szerintetek mire gondoljak? Ugorjak át a dolgon?



2022. júl. 9. 17:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Mindjárt megpróbálok képet csatolni a tesztekről.
2022. júl. 9. 17:34
 2/9 A kérdező kommentje:

Ez a Predictor Early:


[link]

2022. júl. 9. 17:39
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez pedig a kínai:


[link]

2022. júl. 9. 17:41
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

A predi pedig pozitívnak tünik*

Én inkább annak hinnék

Esetleg ismételd meg a tesztet 1-2nap múlva,akor màr biztosabb lesz az eredmény

2022. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A predin a teszt csík szürke, szóval csak száradási. Biztos, ami biztos azért csinálj pár nap múlva egy másik tesztet, de szerintem nem vagy terhes.
2022. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is negatív mindkettő.
2022. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Mind a kettő negatív.Nem vagy terhes.
2022. júl. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Menzesz elott voltal, el sem ment benned, menstrulatal is, kizart hogy terhes legyel.
2022. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszokat. Megnyugtattatok. :)
2022. júl. 9. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!