Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, ti hány évesek vagytok...

Csajok, ti hány évesek vagytok? Már csak azért kérdezem, mert ismerőseim túl fiatalnak tartanak gyerekvállalásra.26 vagyok ás mindenem megvan: stabil házasság, jó munkám, lakásom, kocsim.

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 14:05
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
...őrülten vágzom már a babára...
2010. szept. 21. 14:06
 2/29 A kérdező kommentje:
...vágyom...
2010. szept. 21. 14:07
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen szültem az első gyerkőcöt, másodikat 28 évesen. Főiskolát végeztem, dolgoztam 4 évet, saját lakásunk és autónk volt. Mi kellhet több? Én nem éreztem magam fiatalnak a szüléshez, én akkor éreztem elérkezettnek az időt!

Ne hallgass másokra, te vállalod a babát, nem ő, nem neki kell felnevelni, így ne ő döntse el, hogy te fiatal vagy még a szüléshez, vagy sem!

2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy.

32 vagyok, két 3 év alatti gyermekkel.

2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ideális a korod. Én 31 éves vagyok, 7 hónapja próbálkozunk és még semmi.
2010. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyok. Nekem is megvan mindenem, amit felsoroltál, a kocsit kivéve. Az ismerőseim engem is fiatalnak tartottak a gyerekhez, és megmondom, sok szempontot figyelembe vettünk a gyerekvállalással kapcsolatban, de ez pont nem tartozott közéjük. Ne foglakozz velük, mert közhely, de igaz: jó részük csak irigy.
2010. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

36 eves vagyok es "oreg" 34+6 kismama. En azt mondom, hogy 26 evesen nem vagy tul fiatal. 16 evesen lennel az! Ha en megtalaltam volna a gyermekem apukajat korabban mar mi is tul lennenk a gyerekvallalason es nem kellene azon rinyalnom, hogy nem akarok amnio tesztre menni mert elmultam 35.

Anyum mellesleg 26 volt mikor engem szult.

Tessek belevagni! Nem tudhatod, hogyan fog menni a dolog, meddig tart majd teherbeesni. Sajnos ahogy itt lehet is olvasni, nem mindenki esik azonnal teherbe ami aztan panikot okoz, gorcsolest ami aztan megjobban megneheziti a dolgokat. Bele kell azt is szamitani, hogy esetleg elvesztheted az elso babat az elso 12 hetben - ez nem ijesztgetes csak velem megtortent - szoval sok faktor van.

Kit erdekel mit mondanak masok????!!!!

Mindent bele! Nyugodt babavarast es szepseges kisbabat kivanok neked!

2010. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Én is 26 éves vagyok, de karácsony előtt 1 nappal már 27 leszek és még nincs kisbabám. :( Szerintem nem vagyunk túl fiatalok a gyerekvállaláshoz, pont időben vagyunk még. Nekünk van kocsink, össze vagyunk házasodva, páromnak stabil a munkahelye és jól keres, annyi, hogy nincs lakásunk (albérletben vagyunk). De szerintem lakásunk nem is nagyon lesz vagy majd jó sokára, nincs rá pénzünk...
2010. szept. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy fiatal. Egyik barátnőm 22 éves és gyereket akar. Neki is mindene megvan, dolgozik ő is és a barátja is, lakás is van, csak épp esküvő nem volt még, de már kb. fél éve jegyben járnak a barátjával. A mai kor hülye divatja, hogy egyre később vállalnak gyereket a nők, de ne foglalkozz vele, hogy az ismerőseidnek nem tetszik, akkor szülsz, amikor te akarsz. A lényeg, hogy a pároddal értsetek egyet ebben a témában.
2010. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Már 2 éve probálkozunk ás sokan azt mondják túl korai (beleértve a szüleimet és a páromat is, habár ő nem ellenkezik csak azt mondja, hogy még "úgysem késtem le semmiről")

Annyira egyedül érzem magam ebben a harcban :(((

2010. szept. 21. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!