Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire meghatározó a...

Tényleg ennyire meghatározó a házasság hogy csak utána lehessen baba? (lent)

Figyelt kérdés
A barátnőméknél ez a helyzet alakult ki hogy a párja csak akkor szeretné a baba érkezését ha már összeházasodtak. Ha esetleg "becsúszna" náluk akkor a párja még félne a felelősségtől hogy apa lesz meg hogy nincsen felkészülve rá. Ez most hogy is van? Kíváncsi vagyok ti mit írtok erre.
2010. jún. 21. 16:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

szerintem meg kell adni a tiszteletet a kisbabának azzal, hogy családba érkezik. nem pedig apasági nyilatkozat, kinek a nevét kapja, stb.

megértem más véleményét is, de én házasságpárti vagyok. és ha már házasság, akkor a baba is érkezzen abba

2010. jún. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Hát akkor a pasi ügyeljen, hogy ne "csússzon be".

Jobb, ha egy gyerek házasságban születik, nem olyan macerás az iratok elrendezése.

2010. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom.Minden ember más.Mi évekóta együtt vagyunk,van egy kisfiúnk,most próbálkozunk a tesóval,de egyikünk sem erőlteti a házasságot.Beszélgettünk róla,de nem izgat minket,h nem vagyunk házasok.Sokszor a papír ront el mindent.Volt olyan ismim,h 15 év után házasodtak össze,és egy hónap múlva olyan lett a viszonyuk,h majdnem válás lett.... A férje az esküvő óta változott meg....

Szóval mi azokközé tartozunk,aki papír nélkül is boldogok... És szerencsére a család sem erőlteti...

2010. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

A kisördög kérdése:

Házasságban egycsapásra felkészült lesz az apuka, és már nem fog félni a felelősségtől?

2010. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Semmivel nem több macera az apasági.

csak besétálsz a polgármesteri hivatalba a terheskiskönyvvel meg apával, és egy papirt aláirtok, ennyi.

A házassági anyakönyvi kivonat friss példányáért is ugyanigy be kell menni...


Nálunk a két nagy házasságon kivül született, semmivel nem voltunk rosszabb szülők, mint most, mikor a pici már házasságba született(ugyan az az apa mindhárom gyereknek, csak a szocpol miatt össze kellett házasodnunk)


egyébként a lagzi csak egy macera, egy felesleges nagyzlási vágy, csomó pénzzel kiadása, amit mondjuk házra, gyerekere lehetne költeni, én alapjában házasság ellenes vagyok DE senkit nem itélek el aki párti

2010. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szia,


nálunk a következő volt a helyzet:

1,5 év járás és 8 hónap együtt élés után decemberben lánykérés, januárban megbeszéltük, hogy jöhet a baba, márciusban + teszt, novemberben érkezett a kis csodánk, májusban esküvő :)

semmi jelentősége nem volt, hogy utána jött a gyűrű+a papír, mi így szerettük volna!! :)


Ági

2010. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%
Házasságellenes vagyok. Szerintem az esküvő is pénzkidobás. Mi is megvagyunk anélkül.
2010. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Az esküvő ingyenes.
2010. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%
Akkor a lakodalom az amire gondoltam.
2010. jún. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy ismerős pár elvetette a gyereket házasság előtt. Pár éve már együtt éltek akkor, jó anyagi körülmények között.


Az esküvő rövidesen megtörtént, akkor már azon görcsöltek, hogy legyen gyerek, sokáig nem lett.


Most van, de nem tudom, nem jut eszükbe néha az elvetetett testvér?

2010. jún. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!