Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hosszú sikertelen próbálkozáso...

Hosszú sikertelen próbálkozáson, lombikprogramon túl, van e esélye hogy egy házasság túléli a gyermektelenséget?

Figyelt kérdés
Ha a pár férfitagja egészséges, akkor van e esély arra, hogy együtt marad a feleségével hosszú távon, életük végéig. Vagy előbb-utóbb kilép a férfi ebből a házasságból? Mi a véleménytek, csak őszintén?
2010. aug. 28. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez biztosan férfifüggő! én azért bízok és hiszek abban, hogy lehetséges így is együtt élni. Esetleg örökbefogadással megpróbálkozni?
2010. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az első választ.

Az örökbefogadás nem nagyon jöhet szóba.Saját babát szeretne..Nagyon régóta küzdünk.Én pedig már azon rettegek,hogy egyszer bejelenti,gyereke lesz egy másik nőtöl..

2010. aug. 28. 21:29
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Egyik baráti pár 7 évig próbálkozott, 3 lombik után, lélekben feladva ma már boldog család! Természetes úton esett teherbe. Ne add fel, ne görcsölj! A lány itt is félt, hogy a férje elhagyja, sőt fel is ajánlotta neki, hogy elengedi, de együtt maradtak és sikerült nekik. Sok boldogságot kívánok nektek!
2010. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is régóta szeretnénk már babát. S valószínű velem van a gáz. Mi arra jutottunk a férjemmel, hogy tulajdonképpen nem a gyermek miatt házasodtunk, hanem mert SZERETJÜK egymást. Ha van gyermek akkor is, de ha nincs akkor is. Csináljatok klassz programokat, amikor a szerelem újraéledhet, táplálkozhat. Én így próbálok tenni a dolog érdekében. Nagyon megvisel egy kapcsolatot az tuti, de én hiszem, hogy a szerelmet meg lehet tartani, vagy pislákolóan, vagy egészen lobogóan. Nem könnyű, kitartást. Arra pedig ne gondolj, hogy... nem jó az ördögöt a falra festeni!
2010. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat!

40 felé már nem hiszek a csodákban..

2010. aug. 28. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hihetsz a csodában, velünk megtörtént, én is meddőnek és a férjem is annak lett nyilvánítva, lombik sikertelen, azt mondtam belacarok az egészbe, elegem van, felfogtam nem lehet gyermekünk, örökbefogadáson nem gondolkoztam. Férjemet elkezdtem cinkkel, tökmaggal..és c-vitaminnal tömni, én meg elkezdtem hastáncolni, ez vérbőséget okoz és helyre rak mindent, az első hónapban a hastánc után kétszer is menstruáltam majd beállt vissza a ciklusom és három hónap múlva babás lettem, rohantam a dokihoz a teszttel az meg csak rám nézett és azt mondta, értse már meg asszonyom maguknak nem lehet gyereke csak lombikkal, hormonzavaros lett biztos menjen endrokrinológushoz. Letörtem mint a bili füle, elrohantam endrora, ott elküldtek vérvételre és bizony babás voltam, egészséges kisfiút szültem. Neked is ezt kívánom.
2010. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok a pici fiúhoz!!!

Azt még megkérdezhetem,hogy hány évesek vagytok,és mióta próbálkoztatok,és mennyit tudtatok együtt lenni?

Mi 40 évesek vagyunk,13 éve vagyunk házasok.

2010. aug. 28. 23:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm:) beállítottam, hogy tudj mailt írni, ha gondolod küldd el a mail címedet és holnap mindent megírok neked részletesen amúgy 36 leszek , leírom mi volt a problémám ami miatt elvileg meddő voltam és még sok apró dolgot ami fontos lehet.Hidd el neked is sikerülni fog.Ha gyors vagy még lehet ma megírom mert kb még fél óráig bírom alvás nélkül:)
2010. aug. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező!Pedig higgy a csodákban mert igenis vannak!!!Csak el kell hinned nagyon szorítok!!Kedves utolsó engem is érdekelnének a részletek...
2010. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Láttam már pozitív és negatív példát is. Egy volt tanárnőm gyermek nélkül élte le az életét a férjével. Mai napig együtt vannak. Ellenben tesómék 12 év után elváltak.
2010. szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!