Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet még baba?

Szerintetek lehet még baba?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ciklusaim 28-30 naposak. Babát szeretnénk, a 14. és 16. napon voltunk együtt a férjemmel. Tojásfehérjés nyákom a 16.napon volt, de csak erre nyilvàn nem lehet alapozni, hogy pontosan mikor volt a peteérés. Most a 28.napon vagyok, tehàt az első együttléttől számítva ma vagyok a 14.napon, a második együttléttől számítva pedig a 12.napon. Reggel csinàltam egy 10-es livsane tesztet, ami teljesen negatív. Szerintetek van még esély vagy kezdjem magam felkészíteni, hogy pár napon belül tuti megjön?

2022. júl. 13. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
90% hogy nem vagy terhes!de csinálj egy 10es tesztet 2nap múlva ha nem jön meg!
2022. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
10-es tesztek kimaradt mensi előtt pozik lesznek. Mivel az ovudat pontosan nem tudod, ezért még van egy kis remény. De 2 nap múlva pozinak kell lennie, ha sikerült.
2022. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
A nyák sokaknál az ovu előtti napokban jelentkezik, vagyis lehet, hogy kesőbb ovuláltál, és így akkor lehet, hogy még nem ágyazódott be, hogy a teszt kimutassa. Várj 2-3 napot, tesztelj újra akkor.
2022. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj bár úgy lenne! Nagyon szeretnénk a babát :( De megpróbálom magam felkészíteni arra, hogy nem sikerült, így kisebb lesz a pofára esés ha megjön.
2022. júl. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!