Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nem vártam terhesség?

Mára nem vártam terhesség?

Figyelt kérdés

Ma kellett volna meg jönni de nem jött meg hálistennek!

Most remeg mindenem kívül belül, folyamatos hányinger, szédülés, émelygés…

Vasárnapra tervezek tesztelést, a biztos eredmény érdekében.

Addig is szeretnek tájékozódni, volt e valaki hasonló “tünetekkel” babás?:)



2022. júl. 14. 09:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Még 10 óra sincs….
2022. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Uuuu tényleg, köszönöm a választ és hogy megosztottad velem ezt a tapasztalatot!:)

Sokat segítettél!

Egyébként semmi jele sincs hogy megakarna jönni, máskor már egy két nappal előtte görcsölök, illetve fájnak a melleim is. Most nem úgy érzem mintha megjönne.

De mindig elfelejtem, hogy ez e “kérdezős oldal” valójában nem kérdésre van kitalálva, mert ha valaki feltesz egy kérdést olyan embereknek, akik tudnak saját kútból válaszolni, hátha segít a válasz a kérdezőnek, nem a segítség jön hanem a troger hozzáállás, csak tudnám hogyha ennyire segítőkész vagy akkor minek olvasol ilyen kérdéseket és

Minek írsz választ ha amúgy semmi kedved válaszolni és nem is akarsz (nem is tudsz) normális válaszra méltatni az embert.

Éjjen az emberségesség és segítség!:))

2022. júl. 14. 10:02
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
Bocs, de ezekre a kérdésekre egyszerűen nem értem, mégis milyen választ vársz. Igen, biztos van olyan ember, aki hasonló tünetekkel terhes volt, és van olyan is, aki meg nem volt terhes. Csinálj tesztet oszt kész. Ha terhes vagy, ma is kimutatja. Ha meg várni akarsz vasárnapig, akkor várjál és majd akkor kiderül, de full felesleges a kérdés.
2022. júl. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú,én szurkolok neked, de kicsit nyugodj le 😃 Tényleg biztató, hogy ha nem érzel semmit, máskor pedig igen. De azért lássuk be, tényleg alig kezdődött el a nap. Sajnos még bármi lehet, sőt kéthet is napokat. De reméljük a legjobbakat.
2022. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4#! 😃
2022. júl. 14. 10:18
 6/34 anonim ***** válasza:
96%

Azert remegsz kívül belül meg émelyegsz meg akármit csinálsz mert totál rá vagy pörögve a dologra.

Csinálj tesztet vasárnap, magánügy de most komolyan, milyen válaszokat kellene erre írni?

Ma kellett volna megjonnie, és MÉG nem jött meg. Nyilvánvalóan volt olyan, aki terhes volt így, meg olyan is rengeteg, akinek 1,2,akar 6 nap késéssel jött meg.

Ha vasárnapig várni akarsz a teszteléssel, azt viseld méltósággal, vagy tesztelj ma.

2022. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Megjohet egy óra múlva is 🤷‍♀️
2022. júl. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Aztán ha meg esrig megjön akkor jöhet a rinya meg a jajj biztos elvetéltem
2022. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Nekem késett három hetet is, ciszta volt, aztán késett 2 hetet az meg kémiai 🤷‍♀️
2022. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már kB 2 héttel előtte de minimum 1 aztán lehet 3 is volt az mensi szerű tüneteim voltak ami minimális görcsölésben mutatkozott meg, többet is ettem és jóval harapósabb voltam mint általában én abszolút nem is gondoltam h terhes vagyok mert több év után pont elengedtem ezt a ráfeszülést. Csináltam egy tesztet másnap v aznap mikor nem jött meg negatív (kicsit szomorú is voltam) rá két napra meg el se hittem mikor a teszt pozitív lett. 🤭😃 most a 26. Hetben járok és szuperül vagyunk, ne feszülj rá arra, hogy az vagy-e vagy sem
2022. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!