Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pajzsmirigy hormon pótlást...

Pajzsmirigy hormon pótlást kapok. Konkrétan l-thyroxin 50mg-ot. Múlt hét hétfőre vártam volna, de nem jött. Azóta sem. Minden terhességi tesztem negatív. Ez a bogyó miatt van? Mennyi idő amíg beáll?

Figyelt kérdés
Augusztusban volt missed adom. Azóta szedem. Előtte órát lehetett volna igazítani hozzá. Abba kellene hagynom?

2020. nov. 23. 06:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pajzsmirigy gyógyszer a ludas, kell neki kis idő. Helyreáll a rendszer. Utána jönni fog a baba :) Kitartás!
2020. nov. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő amíg beáll? A múlt héten nogyogyaszom azt mondta max 10 napot keshet, utána hormomvizsgalatra kellene mennem
2020. nov. 23. 07:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyéni. Ezt sose lehet tudni, de kb max fél év. Attól függ mennyire reagál a szervezeted. Lehet egy két hónap, de akár fél év is.
2020. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De a gyógyszer szedését eszedbe ne jusson abbahagyni! Nem Brahiból kaptad!
2020. nov. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!