Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőgörbe terhesség??

Hőgörbe terhesség??

Figyelt kérdés

Sziasztok, csatolom a mostani görbémet. Szerintetek jók a jelölések? Először 2 nappal korábbra raktam be a “hőugrást” most módosítottam. Azért lenne fontos mert általában 13-14 napos a luteális fázisom, az eredeti jelölésemnél már a 16.napon lennék, akkor gyanakodnék terhességre. De ha ez a jelölés a jó ahogy most van akkor még kivárok.

[link]

Az eddigi ciklusaim 29 naposak voltak, kivéve az utolsó az 31 napos.

Köszönöm ha segítesz!



2022. júl. 15. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sztem korrekt. De már így is tesztelhetsz, bár nyugodtan varhatsz is, ha baba van nem fog megszokni :)
2022. júl. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Még 1-2 napot várok szerintem.
2022. júl. 15. 08:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Felesleges várni, nyugodtan tesztelj. Ez a görbe nagyon bíztató. :)
2022. júl. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nem baba megeszem a kalapom. Biztos nem várnék egy percet sem a teszteléssel :)
2022. júl. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is babának tűnik. Nyugodtan tesztelhetsz, felesleges várni.
2022. júl. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Őszintén most kicsit örültem volna neki ha nem pont most jön össze. Szerdai bejelentés után kicsit félek, mivel mi villannyal fűtünk. 😓 Nem tudom így mi lesz. Nem így terveztem, hogy teljes stresszben várok majd babát, úgyhogy a villanyszámlánk közel 250eFt lesz a mostani állaspont szerint.
2022. júl. 15. 10:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszelj ezen. Olyan, hogy egy baba jó időben érkezzen soha nem lesz. Tökéletes soha semmi nem lehet. Mire megszületik még sok minden fog változni, nem tudni milyen irányban. De egy baba születhet ideális helyzetben és utána is elromolhat valami. Ilyen elven sose akarjunk semmit, mert mindig történhet valami? :) Próbálj pozitív lenni és örlülni. Ő most választott titeket, biztosan oka van :)
2022. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy!🙂
2022. júl. 15. 12:21
 9/13 anonim ***** válasza:

Úristen ez nagyon biztató. Szerintem szinte biztosan baba!

Az enyém ilyen volt. Bocsi de úgy látom elég hosszú a diagram mert azóta nem jött meg ugye 😁

Csak nagyíts az elejére 😊


[link]

2022. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma délutáni teszt erős pozitív lett.
2022. júl. 16. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!