Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérésem, nincs menstru...

Volt peteérésem, nincs menstruáció, teszt negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Utolsó menstruáció első napja: november 20.

November 8-án az orvos látta, hogy volt peteérésem. Sárgatestet is látott.

A párommal nov 1.-jén és nov. 10.-én voltunk együtt (tudom, hogy a 10. már késő).

A ciklusom 34. napján tartok. Tesztek negatívak, menstruáció sehol. Minden nap érzek görcsöt, mintha meg akarna jönni aztán mégse.

Kérdésem az, ha 8-án vagy előtte pár nappal már megtörtént a pete érés nem kellett volna már megjönnie? Mitől késhet?


2021. nov. 23. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha november 8-án már sárgatestet látott, akkor bizony rosszul látta. Mert ha valóban ott lett volna, akkor vagy menstruálnál már, vagy pozitív lenne a teszt. Szóval a legerősebb tippem az, hogy az orvos elnézte.
2021. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A sárgatest minden peteérés után létrejön. Ha nem fogan meg a baba akkor elsorvad. Szóval szerintem jól látta.
2021. nov. 23. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

November 8-án azt látta, hogy már megtörtént a peteérés, vagy hogy éppen folyamatban? Mert ha utóbbi, akor a nov 1-ei együttlét sem volt jól időzítve, az meg túl korán volt, hogy abból legyen baba. Viszont ebben az esetben a 10-ei együttlét nem biztos, hogy későn volt, és akkor meg kb most a napokban lenne esedékes a menstruáció (14 napos luteális fázissal számolva), de nem biztos, hogy azt már kimutatná a teszt, ha esetleg sikeres lett volna.


Szerintem várj még pár napot, jobbat úgyse tudsz. De azért a tested nem atomóra, nem biztos, hogy tankönyvi ciklusod volt ez most, simán késhet a stressztől, megfázástól, ha mostanság kaptál Covid oltást, az is sokaknak befolyásolja a ciklusát, stb.

2021. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó mensi első napja november 20?
2021. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 sargatest csak a peteerest követően van. Viszont nézhetett annak egy cisztat is. :/
2021. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bocsi. Október 20 az első menszi napja.
2021. nov. 23. 16:33
 7/10 A kérdező kommentje:

3-as.

Köszi a válaszod. Így fogalmazott a doki: látom volt peteérésed. A nov 1 azért lehetett éppen jó szerintem, mert ha mondjuk 4-én volt a peteérés akkor még van esély a fogantatásra. Csak nem tudom meddig lehet látni a nyomát a peteérésnek az ultrahangon.

2021. nov. 23. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

"A sárgatest minden peteérés után létrejön. Ha nem fogan meg a baba akkor elsorvad. Szóval szerintem jól látta."


Oké, de törvényszerű, hogy ovuláció után VAGY nem jön meg a vérzés, mert terhes leszel, VAGY megjön a vérzés, mert a sárgatest elsorvadásával leesik a progeszteronszint.


Olyan nincs, hogy van sárgatest, de se nem vagy terhes, se nincs vérzés. Max ha nulla ösztrogén hatás érte a méhnyálkahártyát, de akkor meg megint csak nem jön létre ovuláció.


Alapvető tény, hogy ovuláció után kell lennie vérzésnek, ha nem vagy terhes.

2021. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk gepek, rengeteg dologtol keshet, de valoszinuleg a te esetedben nem a terhesseg az oka, hiszen a tesztek negativak.

A peteeresed akkor gondolom valahol nov. 5-6-7 korul volt, nem? Ha csak ennyiszer voltatok egyutt, akkor pont eleg rosszkor.

2021. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, kb ahogy előttem is írták, aznap vagy pár nappal előtte lehetett a peteérésed.


Bármikor is volt, már akkor is menstruálnod kéne vagy pozitív tesztednek lennie, úgyhogy szerintem nem vagy terhes 🥺


Lehet, hogy elindult vmi, de nem maradt meg sajnos. 🥺

Mikor teszteltél először?

2021. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!