Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Még új vagyok itt, láttam...

. Még új vagyok itt, láttam hogy sokan tesztek ide kérdéseket és elég jónak tűnik, ezért én is meg probálkozok. :) Remélem sokan fogtok jo válaszokkal biztatni ?! :)

Figyelt kérdés
28 naposak a ciklusaim, ma (lett/lenne) esedékes hogy megjöjön, viszont furcsálom ezt a mell feszülést és a sűrű vizeletet ezért gondoltam ma csinálok egy tesztet. Ami nagyon nagyon halvány de ott van?! :) Remélem nem csak én látom.? Még annyi hogy nem 10 percen belül jött ki a 2-ik csík kb 30 perc mulva esetleg igy is bizhatok benne? Köszönöm a válaszokat előre is.!:)
2022. júl. 15. 15:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

[link]


Ez volt az első teszt ami ugyan az szinte. Nem értem hogy akkor miért van igy. :( Kedves utolsó csatlakoztam a csoporthoz köszönöm szépen:)

2022. júl. 15. 15:57
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
Mit nem értesz? A pozitív teszten a második csík is rózsaszínre színeződik.
2022. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Holnap vagy holnapután reggel csinálj újat. Ezt a fajta tesztet én nem ismerem de nekem amikor nem voltam terhes akkor se utána 30 perccel se 30 órával nem jött ki 2.csík.

Mikor viszont sikerült, akkor nemvárt előtti nap (12.dpo) ennél csak kicsivel volt erősebb a facelle tesztcsíkom. Bár egyből kijött.

2022. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Pozitiv teszt esetén a második csík időn belül kijön , és tök rózsaszín .

Ha sokkal később lesz valami folt a reagens helyén , akár szürke a csík, nincs a szervezetesben megfelelő HCG amit a terhesség okoz, nincs ami megszinezze a második csíkot. Ha nem vagy terhes , nincs rózsaszín második csík, csak szürke vagy semmilyen 2. csík .

2022. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

23/23


Köszönöm a válaszod, mindenképpen csinálok reggel egyett nagyon remélem hogy ennél csak erősebb lessz. :)

2022. júl. 15. 16:24
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy negatív, szétszedett Gabriel teszt, ami akkor is ilyen, ha egy férfi pisil rá.
2022. júl. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Csak hogy elmondjam nem Gabriell és nem szét szedett teszt :D nem is értem de komolyan de ha esetleg akad itt olyan akinek nem tetszik akkor legyen olyan kedves ne irjon ide. Ha szét szedett lenne nyilván ki irtam volna azt is. 1 gabriell tesztet ismerek amire csepegtetni kell. Ugy hogy ez rossz válasz volt. :) de én kérek elnézést.
2022. júl. 15. 18:29
 28/33 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos ez tényleg negatívnak számít. Ha biztos vagy az ovu időpontjába, meg ha a leghosszabb mensidet veszed alapul, akkor most le kené már esnie a csíknak. De ha mindez nem biztos, még van esély, két nap múlva is tesztelj.
2022. júl. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
28%
Én látom a második csíkot. A kérdés az, hogy mennyire számít ennél a tesztnél, hogy megszaradt. En azt mondom, két nap múlva, ha pozitív, erősödni fog es időn belül kijon talán.
2022. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) van még remény ugy gondolom és érzem. mert menstruácio még sehol...! És tünete meg egyáltalán nincs, pedig már napokkal hamarab érezni szoktam.
2022. júl. 15. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!