Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valami ami segiti a...

Van valami ami segiti a teherbe esést? Sokan a Méhpempöt mondják. Nektek valami be vált? Tapasztalatokat szivesen olvasgatnám😊

Figyelt kérdés

2022. jún. 1. 03:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
9 hónapig próbálkoztunk, az utolsó 2 hónapban a férjem a maca vibe-t szedte, én a pharma nord q10 goldot, és a netamin mio-inozitolját. Nem tudom hogy ezek miatt sikerült-e, lehet hogy csak placebó, de az is tény hogy az utolsó hónapban "teljesen elengedtem" a baba dolgot: nyár volt, nyaralni voltunk, iszogattunk és még jobban élveztük az együttléteket, és akkor sikerült. Persze azért abban a hónapban már épp elkezdtük kivizsgáltatni magunk: nekem hormonpanel, férjemnek spermiogram. Szóval ha valami nincs rendben, hiába a sok "varázsszer" meg a közhelyes "elengedés", sajnos akkor sem fog összejönni.
2022. jún. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%

Az idő és a nyugalom.


Méhpempő és a tarsai olyan szinten bezavarhatják a ciklust, többet ártasz vele mint amennyit használ.


Nem kell rástresszelni.


Az alap vitaminokat szedni, ha kívánjátok egymást akkor szexelni, és nem ezen görcsölni. Kb ennyi...


Ha így nem jön össze akkor 1 év utan orvos.


Felesleges házi praktikákkal kísérletezni.

2022. jún. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Olvasgass, tele a van vele a gyakori.

Egyébként baormira nem mindegy, a te tested milyen állapotban van. Lehet eszegetni a méhpempőt meg inozitolt mert a gyakorin ajánlották, de sokaknak többet árt mint használ.

Mióta nem jön a baba, hogy ekkora a kétségbeesés?

2022. jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Termékenységi torna, szénhidrát visszafogása.
2022. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem az aviva torna segített
2022. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

Nekem pl használt a méhpempő kapszula, abszolút nulla menstruáció miatt ajánlotta ezt a nőgyógyász. Fél év múlva terhes is lettem.

De nem jó csak úgy a vakvilágba szedni, pont azért, mert ezek bár nem vényköteles szerek, de valóban használnak, van hatásuk. Ha nincs is semmi porblémád, akkor be is zavarhatnak a ciklusodba.

2022. jún. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
Ha nincs semmi ismert gond, akkor én nem szednék semmit. Tényleg sokszor többet árt, mint használ. Ha nem jön össze, akkor kivizsgálás és utána lehet szedni ami szükséges, ha indokolt. Nekem rendszertelen volt a ciklusom, így nem vártunk egy évet, hanem kivizsgálással kezdtünk. Kivettek egy méhpolipot, leadtam a súlyfeleslegem (8 kg) és a megállapított androgén alapú PCOS-re szedtem barátcserjét, DIM-et és Calcium D-Glucarate-ot. De ezek a szerek kifejezetten erre a típusú PCOS-re vannak. Ezt követően szinte elsőre terhes lettem. (Tévhit, hogy csak egy fajta PCOS van. Nem mindenkinek van mellette IR és nem mindenkinek hat a 160 g diéta meg a sablon metmorfin. Külföldön sok helyen van már differenciálás.) Ezt azért írtam le, mert tényleg ami az egyiknek használ, a másiknak inkább árt.
2022. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A méhpempő nem csodaszer egyébként.

Én inkább hormon panelt nézetnék laborban, mint elkezdjek szedni mindenfélét és menjen az idő.

2022. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
58%
Itt aztán érdemes segítőleg válaszolni. Az ember időt szán rá, leírja őszintén a saját tapasztalatát normális stílusban és ok nélkül le lesz pontozva. De tényleg a nők a nőkkel tudnak csak ilyen p*csfejek lenni 😃. Megkeseredett, buta majmok.
2022. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Azok vannak lepontozva, akik végül teherbe estek valamilyen módszerrel. Gondolom ez nem tetszett valakinek. Csak a szokásos magyar néplélek.
2022. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!