Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték elkötése/átvágása...

Petevezeték elkötése/átvágása után előfordulhat terhesség?

Figyelt kérdés

2 éve harmadik császár közben"elkötöttek", jobban mondva átvágták a petevezetékeimet ha jól tudom, mert már így csinálják, ez volt a tájékoztatóban, amit aláírtam.

Most feltűnt, hogy milyen rég menstruáltam, megnéztem, 22 napja késik. Max 3-4 napott szokott.

2 hete fájt nagyon az alhasam, pont mint menzesz előtt, annyira, hogy be is tettem betétet, de semmi.

Soha nem maradt ki még így a menstruációm. Nyugtassatok meg, hogy ez normális. 36 éves leszek. Ugye nem lehetek terhes?



#Művi meddővététel
2022. júl. 18. 17:22
 1/7 Metionin ***** válasza:
100%
Gigamega extrém esetben előfordult elkötésnél de átvágásnál kétlem. A biztonság kedvéért azért csinálj tesztet, hormonzavart vagy cisztát is kimutathat ha pozitívat jelez de nem vagy terhes. Dokit látogass meg mindenképp. Esetleg klimax kezdete is lehet, bár 36 évesen, ki tudja. Van akinek hamar kezdődik.
2022. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vidéken vagyok épp, hétvégén leszek otthon, akkor majd lövök egy tesztet azért. Ha nem jön meg jövő héten mikor már másodszor kellene megjönnie, akkor elmegyek orvoshoz. Csak megijedtem hirtelen mi ez.
2022. júl. 18. 17:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordul. Ismerős 2 évvel elkötés és 5 gyerek után 🙄 ikrekkel lett terhes.. Mire észrevette nem tudta elvetetni..
2022. júl. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na, az szép lenne, nagyon nem férne már bele sajnos, kimaxoltuk már a gyerekvállalást minden téren.

Remélem, hormonzavar.

2022. júl. 18. 22:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azért nem köttettem el magam, mert a második gyermekem (tervezett mindhárom) pl úgy fogant, hogy a dokim császár közben kozölte, hogy fizikai képtelenség, hogy egyáltalán megfogant és kitudtam hordani.

Mindenem összenött, letapadt, mindkét petevezető össszenött átjárhatatlan volt, a vastagbelem megcsavarodott. Mindezt alap pcos + ir megfejelve, és fél év alatt fogant.

2022. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet , pár száz Ft és azonnal kiderül :) egyszerűbb , gyorsabb és megbízhatóbb, mint mi , nem látunk bele a méhedbe a tippjeikkel :)
2022. júl. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2022. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!