Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet? Mi lehetett ez?...

Mitől lehet? Mi lehetett ez? Teszteljek vagy várjak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A menzesz előtt 5 nappal korábban jött meg, de nem piros vér, hanem sötétbarna valami 3 napig!tesztet nem csináltam!
2022. júl. 20. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

"tesztet nem csináltam!"

Nekünk meg nincs varázsgömbünk...


De a korábbi vérzés nem igazán tipikus jel a terhességre, inkább hormonális gubanc szokott mögötte állni.

2022. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy terhesség.
2022. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb az esély egy szimpla progeszteron hiánynak mint babának. De egy tesztet mindenképp megér... ha terhesség lenne, kellene pótlás. Viszont nem kell reggelig várj, ha terhesség miatt bárnáztál pozi leszost napközben is bármelyik teszt.
2022. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
lehet beágyazódási vérzés is, ellenben az nem tart napokig. szeritem csak összezavarodott valami miatt a ciklusod - homron, vagy valamilyen fertőzés miatt - és emiatt van a pecsételés. Nekem is szokott néha ilyen lenni, főleg nyáron, a nagy melegben, nagyobb alkoholfogyasztásos hónapban. Havédekezés nélkül szexeltél a hónapban, akkor korai teszt kimutatja a terhességet reggeli első vizeletből. Ha nemjön meg rendesen, csak barnázol, akkor javaslom a tesztet. És igen, a gyakorikérdések pont erre való, hogy merj kérdezni, sajnos, nem mindegyik válaszoló kedves.
2022. júl. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Senki nem volt bunkó
2022. júl. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!