Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy élitek túl ha sehogy nem...

Hogy élitek túl ha sehogy nem sikerül az első baba sem inszem sem lombik nem hoz sikert, és azzal szembesülsz hogy lehet soha nem lesz gyereked?

Figyelt kérdés
2010. szept. 24. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Bár még nincs babám (nemsokára tervezzük), de azt biztos, hogy nem adnám fel. Az egyik ismerősöm most mondta, hogy a 6. beültetésre sikerült a baba! A lány már feladta, de a férje nem engedte. Igaz, nekik volt is pénzük próbálkozni!

Szóval még ne add fel! De ha valóban nem lehet, még mindig ott az örökbefogadás! Van olyan ismerős is, aki örökbefogadott egy babát. SZerencséjük volt, már 8 hónaposan hozzájuk került a pici. Imádják, és boldogok!

2010. szept. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy házaspár ismerős példáját tudom csak:

8 évig küzdöttek a legkülönbözőbb módokon, elvesztettek egy 18 és egy 24 hetes babát. Totál kikészültek, megjárták a poklok poklát, annyira görcsösen szerették volna. Aztán ahogy "lecsillapodtak", örökbe fogadtak egy testvérpárt három és négy évesen. Ma ők a világ legboldogabb szülői. (Ma már 7 és 8 évesek a gyerekek, akik nem ismerik őket, azt hiszik, hogy "sajátok")

2010. szept. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok, bocs ismerős házaspárt akartam írni... És az talán lemaradt, hogy ingük gatyájuk majdnem ráment, de ami ennél rosszabb, a házasságuk is kis híján, mert a szenvedések közepette sokszor nem tudtak egységben lenni egymással.
2010. szept. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Két hasonló esetet is tudok: az egyik egyetemi évfolyamtársnőm volt. Amikor egyetemre iratkozott, már lemondott arról, hogy neki valaha is gyereke lehessen. Még külföldön is volt, de nem lett gyereke... Aztán 3. éves egyetemisták voltunk amikor terhes lett. Meg volt rémülve, hogy most meg mi lesz - nem tudja így vállalni a babát. A végén megtartotta, azóta 7 éves a kisfia.

A másik lánnyal együtt szűltem. Ők is lemondtak már arról, hogy valaha is terhes lesz. Aztán eltelt 7 kemény év (már nem is reménykedtek) és összejött a baba. Ma már két aranyos kisfiú anyukája. (a második alig 4 hónapos és 4 évet "dolgoztak" érte).

Van amikor az orvostudomány csődöt mond. Ne add fel a reményt, csak ne akard olyan görcsösen (könnyű ezt mondani). Eljön a te időd is meglátod!

2010. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem is több ismerősöm van, akiknél az első baba nagyon nehezen, több éves próbálkoás, rengeteg orvosi beavatkozás uátn jött csak össze. Egy részüknél második baba is van, ráadásul úgy, hogy szinte pikk pakk összejött. Ezek az anyukák mind, egytől egyik azt mondták (pedig volt lombikos is közöttük), hogy tényleg nagyon rágörcsöltek az elsőre. Annyira kétségbe voltak esve, hogy teljesen kikészítették magukat és beismerik, hogy ez nagyon visszavetette, hogy az első is könnyen sikerüljön.


Szóval semmiképp se add fel, csak ne hagyd, hogy ez átvegye az irányítást a gondalataid és az életed felett. Hidd el, hogy összefog jönni, nagyon sokaknak sikerült és csak erre koncentrálj. Meg se forduljon a fejedben, hogy nem lehet.

Sok sikert!

2010. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Atlantys ***** válasza:
A nagyszüleimnek 18 évig nem született gyereke, így örökbe fogadtak 2 fiúcskát. Aztán megtörtént a csoda: a következő 5 év alatt 3 saját gyermekük is született!! Soha(!) nem szabad feladni!
2010. szept. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehezen. Nekem például hiába mesélnek hasonló történeteket másokról pro és kontra. És nem igaz, hogy át lehet programozni az ember agyát pozitív gondolatokra. Az ember minden hónapban megsiratja a meg nem született gyermekét. Mindamellett az élet megy tovább, tesszük a dolgunk és várunk. Klimax után majd jöhet az örökbefogadás. Mert addig azért mindig bújkál az emberben valami pici remény :)
2010. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2012 01 24-én megszületett a kisfiam. Lombikkal sikerült.

Úgyhogy soha nem kell feladni.

2012. febr. 17. 18:38
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó, hogy írtál, gondolom már nem olvasod, de ha mégis, hanyadik lombik sikerult? :)
2020. szept. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!